Pazartesi, Haziran 21, 2021
Ana SayfaÇİZGİ ROMANIron Studios: Captain Marvel Heykeli Ön Spiarişe Açıldı!

Iron Studios: Captain Marvel Heykeli Ön Spiarişe Açıldı!

Captain Marvel Heykeli

Iron Studios, başarılı heykel çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor bu sefer de karşımıza, bir ay sonra vizyona girecek olan Captain Marvel  filminden Captain Marvel (Carol Denvers) ile karşımızda.

Heykelin detaylarına bakacak olursak;

Iron Studios: Captain Marvel Heykeli Ön Spiarişte!
Iron Studios: Captain Marvel Heykeli Ön Spiarişe Açıldı!

Heykel, 1/10 ölçek formatında olup, filmde karakteri canlandırın oyuncu Brie Larson baz alınarak modellenmiş durumda ve iki adet kafa modellemesi ile gelmekte;

  • Bunlardan biri, normal maskesiz hali ve saç modellemesi de oldukça başarılı duruyor ki dinamik bir modelleme verilerek saçlara dalgalanmış hissi vermekte.
  • Maskeli olan kafa modellemesi ise çene kısmını açık bırakan ve saçlarının adeta bir punkçı edasıyla maskenin üstünden çıkmış bir şekilde tasarlandığını görüyoruz.

Iron Studios: Captain Marvel Heykeli Ön Spiarişte!
Iron Studios: Captain Marvel Heykeli Ön Spiarişte!

Heykelin de, genel pozlamasına baktığımızda yine bir dinamik modelleme ile karşı karşıyayız. Hemen saldırıya geçecek bir şekilde duruyor ve buna ek olarak ellerinde de ateş efektlerini görmekteyiz. Heykeli tamamlayan bir diğer unsur da üzerinde durduğu kaide bir diorama görüntüsü verilmiş durumda  zemin üzerinde kayalık tasarımları içermekte.

Heykelin boyutlarına bakacak olursak;

Iron Studios: Captain Marvel Heykeli Ön Spiarişte!
Iron Studios: Captain Marvel Heykeli Ön Spiarişe Açıldı!

  • 8 inç (20,5 cm) uzunluğunda.
  • 4,5 inç (11,5 cm) genişliğinde.
  • 7 inç (18 cm) derinliğinde.
  • 1,2 lbs (580 gram) ağırlığında.

Heykel şu an için ön siparişe açık durumda. Fiyatı ise $99,99 olarak belirtilmiş durumda. Tam olarak piyasaya çıkış tarihi ise 2019 yılının 2. çeyreği olarak geçmekte.

IronStudios‘un kendi sitesi üzerinden ürünü ön sipariş verebilirsiniz. Aşağıdaki galeriden heykelin detaylı fotoğraflarına göz atabilirsiniz.

[foogallery id=”19029″]

 

 

BENZER HABERLER

Hasbro: The Bad Batch Serisinden İlk The Vintage Collection Figürleri!

0
Hasbro, The Bad Batch dizisinden 4 yeni The Vintage Collection figürü duyurdu. 4-Pack halinde olan bu figürler; Captain Ballast, Captain Rex, Captain Grey ve...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -