Salı, Mart 28, 2023
Ana SayfaHEYKELIron Studios: Elvis Presley - Jailhouse Rock Heykeli Geliyor!

Iron Studios: Elvis Presley – Jailhouse Rock Heykeli Geliyor!

Rock’n Roll’un kralını severleri buraya alalım, çünkü müthiş bir heykel geliyor. Şahsen Elvis, benim en sevdiğim sanatçı. İkinci sırada ise Bob Ross var fakat konumuz Elvis =)

Geçtiğimiz günlerde Iron Studios, duyurmuş oldukları Elvis Presley – 1968 Comeback Deluxe heykeline bir yenisini ekledi.

Heykel, Elvis‘in 1957 yılında çıkarttığı ve ortalığı kasıp kavuran “Jailhouse Rock” şarkısını baz alıyor. Bu heykelde Elvis’i, şarkının klibindeki meşhur dans hareketiyle görmekteyiz.

1/10 Art Scale serisine ait olan heykel, yaklaşık 9″ (22.9cm) uzunlupa sahip. Sideshow Collectibles sitesinde 180$ fiyatla ön siparişe sunulan heykelin çıkış tarihinin ise 2022 Ekim-Aralık ayları arasında olması bekleniyor.

Şayet siz de benim gibi Elvis hayranıysanız bu heykeli kaçırmamanızı öneririm.

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -