Pazar, Mayıs 22, 2022
Ana SayfaHEYKELIron Studios: Elvis Presley - Jailhouse Rock Heykeli Geliyor!

Iron Studios: Elvis Presley – Jailhouse Rock Heykeli Geliyor!

Rock’n Roll’un kralını severleri buraya alalım, çünkü müthiş bir heykel geliyor. Şahsen Elvis, benim en sevdiğim sanatçı. İkinci sırada ise Bob Ross var fakat konumuz Elvis =)

Geçtiğimiz günlerde Iron Studios, duyurmuş oldukları Elvis Presley – 1968 Comeback Deluxe heykeline bir yenisini ekledi.

Heykel, Elvis‘in 1957 yılında çıkarttığı ve ortalığı kasıp kavuran “Jailhouse Rock” şarkısını baz alıyor. Bu heykelde Elvis’i, şarkının klibindeki meşhur dans hareketiyle görmekteyiz.

1/10 Art Scale serisine ait olan heykel, yaklaşık 9″ (22.9cm) uzunlupa sahip. Sideshow Collectibles sitesinde 180$ fiyatla ön siparişe sunulan heykelin çıkış tarihinin ise 2022 Ekim-Aralık ayları arasında olması bekleniyor.

Şayet siz de benim gibi Elvis hayranıysanız bu heykeli kaçırmamanızı öneririm.

BENZER HABERLER

Daredevil, Disney+ İle Geri Dönüyor!

0
Yeni bir Daredevil projesi için hazırlıklara başlandığı söyleniyor. Variety'nin güçlü kaynaklardan edindiğini söylediği bilgilere göre Netflix'in popüler dizilerinden Daredevil'ın Disney+'ta devam edecek dizisinde Matt...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Marvel Legends – Doctor Strange Aksiyon Figür İnceleme

0
https://www.youtube.com/watch?v=JZZ4Rjhc8fA Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! The Dreamers Figure sponsorluğunda, hazır Doktorumuz beyaz perdede arzı endam ediyorken. Marvel Legends, The Multiverse of Madness filminden Doktor Strange...
- Reklam -