Perşembe, Eylül 29, 2022
Ana SayfaHEYKELIron Studios: Elvis Presley - Jailhouse Rock Heykeli Geliyor!

Iron Studios: Elvis Presley – Jailhouse Rock Heykeli Geliyor!

Rock’n Roll’un kralını severleri buraya alalım, çünkü müthiş bir heykel geliyor. Şahsen Elvis, benim en sevdiğim sanatçı. İkinci sırada ise Bob Ross var fakat konumuz Elvis =)

Geçtiğimiz günlerde Iron Studios, duyurmuş oldukları Elvis Presley – 1968 Comeback Deluxe heykeline bir yenisini ekledi.

Heykel, Elvis‘in 1957 yılında çıkarttığı ve ortalığı kasıp kavuran “Jailhouse Rock” şarkısını baz alıyor. Bu heykelde Elvis’i, şarkının klibindeki meşhur dans hareketiyle görmekteyiz.

1/10 Art Scale serisine ait olan heykel, yaklaşık 9″ (22.9cm) uzunlupa sahip. Sideshow Collectibles sitesinde 180$ fiyatla ön siparişe sunulan heykelin çıkış tarihinin ise 2022 Ekim-Aralık ayları arasında olması bekleniyor.

Şayet siz de benim gibi Elvis hayranıysanız bu heykeli kaçırmamanızı öneririm.

BENZER HABERLER

The Black Series: The Mandalorian 3’lü Paketi Geliyor!

0
Hasbro, Star Wars ürünlerine yenilerinin eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise The Black Series The Mandalorian, Ahsoka Tano ve Grogu 3'lü paketi oldu. Mandalorian...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -