Pazartesi, Ocak 30, 2023
Ana SayfaHEYKELIron Studios: Endgame – 1/4 Ölçekli Thor Heykeli Ön-Siparişte!

Iron Studios: Endgame – 1/4 Ölçekli Thor Heykeli Ön-Siparişte!

Iron Studios – 1/4 Thor!

Sideshow dağıtımında gerçekleşen Iron Studios tarafından yapılan 1/4 ölçekli Thor heykeli ön siparişe çıktı. Oldukça güzel gözüken bu heykelin detaylarına geçelim.

Iron Studios: Endgame – 1/4 Ölçekli Thor Heykeli Ön-Siparişte!
Iron Studios: Endgame – 1/4 Ölçekli Thor Heykeli Ön-Siparişte!

Avengers: Endgame – Thor 1/4, Iron Studios ile ortak bir sürüm olan Legacy Replica Statue. Heykel, tamamen zırhlı Thor’u yeni baltası olan Stormbreaker’la birlikte sergileniyor. Avengers Genel Merkezi‘nin kalıntıları üstüne.

24 inç (yaklaşık 61 cm) yüksekliğinde duracak. Thor tek başına gösterilebilir veya daha önce gösterilmiş olan Captain America ve daha büyük bir sergi düzeni için yaklaşmakta olan Iron Man tarafından birleştirilebilir. Onu Stormbreaker ve Mjolnir ile birlikte göstermek için Thor’un sol kolunu yerinden çıkarabilirsiniz. Heykel $760 ve ödeme planları mevcut. 2020 Ocak ve Mart ayları arasında gönderilmeye başlanacak.

Avengers: Endgame – Thor 1/4 Scale Legacy Replica Heykel

  • Sınırlı sayıda üretim.
  • Orijinal film referanslarına dayanarak üretilmiştir.
  • Polystone’dan yapılmıştır.
  • El boyamasıdır.
  • İki sol kol seçeneği (biri Mjolnir’li).
[foogallery id=”22989″]
Kemal Deniz Gökçel
Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

Oscar Ödülleri’nde 2023 Adayları Açıklandı

0
Oscar Ödülleri ya da bir diğer adıyla Akademi Ödülleri'nin 2023 adayları bugün TSİ 16:30'da yapılan yayınla duyuruldu. Sunumunu Riz Ahmed ve Allison Williams'ın yaptığı...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -