Pazar, Aralık 4, 2022
Ana SayfaÇİZGİ ROMANIron Studios: God of War - Kratos ve Atreus Heykelini Duyurdu!

Iron Studios: God of War – Kratos ve Atreus Heykelini Duyurdu!

“Leave My Home” – Kratos

Geçen günlerde Neca’nın çıkartacağı yeni Kratos ve Atreus 2’li Paket aksiyon figürlerinden bahsetmemizden hemen sonra Iron Studios’da ani bir kararla yeni Kratos ve Atreus heykelini duyurdu.

Iron Studios: God of War - Kratos ve Atreus Heykelini Duyurdu!
Iron Studios: God of War – Kratos ve Atreus Heykelini Duyurdu!

2018’in en iyi oyunu seçilen God of War’ın ana karakterleri olan Kratos ve Atreus’un 1/10 ölçekli olan Kratos, baltası ve kalkanıyla, Atreus da sadağı ve yayıyla savaşa hazır gözüküyorlar. Polystone’dan yapılmış heykel 8 inç’ten (yaklaşık 20 cm) biraz daha altında boyutta karşımıza çıkıyor. Oyundaki soğuk ortamların havasını vermek için karlı bir stand yapmış olan Iron Studios, Kratos ve Atreus’u bu stand üzerinde savaşa hazır bir şekilde pozlamışlar.

Iron Studios: God of War – Kratos ve Atreus Heykelini Duyurdu!
Iron Studios: God of War – Kratos ve Atreus Heykelini Duyurdu!

$139,99’dan (yaklaşık 747 TL) piyasaya çıkacak olan heykel özel bir sürüm olmasına rağmen benim gözümde oldukça pahalı ve küçük bir heykel. 2019’un Temmuz ve Eylül aylarında satışa başlayacak heykel benim gibi God of War hayranı birisini oldukça heyecanlandırdı.

Aşağıda heykelin detaylı fotoğraflarını inceleyebilirsiniz.

[foogallery id=”18425″]
Kemal Deniz Gökçel
Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER
Assassin’s Creed

PureArts’dan Assassin’s Creed- Animus Connor Heykeli Geliyor!

0
PureArts, Assasin's Creed- Animus serisine yeni ürünler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise Assasin's Creed- Animus Connor heykeli oldu. 1/4 ölçekli bu heykel, 58...
- Reklam -

Çok Okunanlar

KATIL BUTONU AÇILDI! – ÜYELİKLER HAZIR!

0
Figürcünün Seyir Defterinden merhabalar! Öncelikle hepinize sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Sizin sayenizde "Katıl Butonu" açıldı! Katıl ile kanala destek olmak isterseniz sizin için 4 farklı...
- Reklam -