Pazar, Mayıs 16, 2021
Ana SayfaÇİZGİ ROMANIron Studios: God of War - Kratos ve Atreus Heykelini Duyurdu!

Iron Studios: God of War – Kratos ve Atreus Heykelini Duyurdu!

“Leave My Home” – Kratos

Geçen günlerde Neca’nın çıkartacağı yeni Kratos ve Atreus 2’li Paket aksiyon figürlerinden bahsetmemizden hemen sonra Iron Studios’da ani bir kararla yeni Kratos ve Atreus heykelini duyurdu.

Iron Studios: God of War - Kratos ve Atreus Heykelini Duyurdu!
Iron Studios: God of War – Kratos ve Atreus Heykelini Duyurdu!

2018’in en iyi oyunu seçilen God of War’ın ana karakterleri olan Kratos ve Atreus’un 1/10 ölçekli olan Kratos, baltası ve kalkanıyla, Atreus da sadağı ve yayıyla savaşa hazır gözüküyorlar. Polystone’dan yapılmış heykel 8 inç’ten (yaklaşık 20 cm) biraz daha altında boyutta karşımıza çıkıyor. Oyundaki soğuk ortamların havasını vermek için karlı bir stand yapmış olan Iron Studios, Kratos ve Atreus’u bu stand üzerinde savaşa hazır bir şekilde pozlamışlar.

Iron Studios: God of War – Kratos ve Atreus Heykelini Duyurdu!
Iron Studios: God of War – Kratos ve Atreus Heykelini Duyurdu!

$139,99’dan (yaklaşık 747 TL) piyasaya çıkacak olan heykel özel bir sürüm olmasına rağmen benim gözümde oldukça pahalı ve küçük bir heykel. 2019’un Temmuz ve Eylül aylarında satışa başlayacak heykel benim gibi God of War hayranı birisini oldukça heyecanlandırdı.

Aşağıda heykelin detaylı fotoğraflarını inceleyebilirsiniz.

[foogallery id=”18425″]

Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

Sideshow: Anakin Skywalker ve Rancor Heykellerini Ön Siparişe Açtı!

0
Sideshow, 4 Mayıs Dünya Star Wars gününde duyurduğu Anakin Skywalker ve Rancor heykellerini ön siparişe sundu. Anakin Skywalker heykeli Sideshow'un Mythos heykel serisinden ve Anakin...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -