Perşembe, Mart 30, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜIron Studios: Hulkbuster BDS Art Scale 1/10 - Avengers: Infinity War

Iron Studios: Hulkbuster BDS Art Scale 1/10 – Avengers: Infinity War

Iron Studios, Avengers Infinity War filminde gördüğümüz 1/10 ölçekli Hulkbuster BDS Art Scale heykelini ön-siparişe açtı!

Avengers: Infinity War filminde izlemekten en çok keyif aldığım sahnelerden biriside Hulk’un dışarı çıkmayarak Doktor Banner’i direksiyonun başına geçirmesiydi. Böylelikle Banner’i, Hulkbuster’in içinde görmüş olduk. Tabii ki muhtelif markaların farklı farklı koleksiyon ürünlerini gördük ama son zamanlarda Iron Studios ciddi bir başarı yakalamış durumda.

Heykellerindeki işçiliğin kalitesi giderek yükseliyor ve segment olarak daha yüksek alım gücüne sahip koleksiyonerleri hedeflemeye başladılar. En azından bizim ülkemizdeki ekonomik koşulları göz önüne aldığınızda diyelim. Yeni HulkBuster heykeli, 1/10 ölçekte olup aşağı yukarı 5 cm ebatındadır. Filmdeki 3d modellemeler referans alınmış olması film doğruluğu anlamında da keyifli bir sergileme imkanı sunacaktır. Genel olarak modellemesi ve boya işçiliğini beğendim ben.

Malzemesi yine her zaman ki gibi Polystone olup el boyamasıdır. Ayrıca bir güzel yanıda diğer heykellere bağlanan diorama base özelliği ki base gerçekten güzel bir işçiliğe sahip. Artık Hulkbuster BDS Art Scale 1/10 – Avengers: Infinity War heykelini, Iron Studios web sitesinden $279.99 gibi bir rakamdan satın alabilirsiniz.

[foogallery id=”22092″]
Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -