Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜIron Studios: Hulkbuster BDS Art Scale 1/10 - Avengers: Infinity War

Iron Studios: Hulkbuster BDS Art Scale 1/10 – Avengers: Infinity War

Iron Studios, Avengers Infinity War filminde gördüğümüz 1/10 ölçekli Hulkbuster BDS Art Scale heykelini ön-siparişe açtı!

Avengers: Infinity War filminde izlemekten en çok keyif aldığım sahnelerden biriside Hulk’un dışarı çıkmayarak Doktor Banner’i direksiyonun başına geçirmesiydi. Böylelikle Banner’i, Hulkbuster’in içinde görmüş olduk. Tabii ki muhtelif markaların farklı farklı koleksiyon ürünlerini gördük ama son zamanlarda Iron Studios ciddi bir başarı yakalamış durumda.

Heykellerindeki işçiliğin kalitesi giderek yükseliyor ve segment olarak daha yüksek alım gücüne sahip koleksiyonerleri hedeflemeye başladılar. En azından bizim ülkemizdeki ekonomik koşulları göz önüne aldığınızda diyelim. Yeni HulkBuster heykeli, 1/10 ölçekte olup aşağı yukarı 5 cm ebatındadır. Filmdeki 3d modellemeler referans alınmış olması film doğruluğu anlamında da keyifli bir sergileme imkanı sunacaktır. Genel olarak modellemesi ve boya işçiliğini beğendim ben.

Malzemesi yine her zaman ki gibi Polystone olup el boyamasıdır. Ayrıca bir güzel yanıda diğer heykellere bağlanan diorama base özelliği ki base gerçekten güzel bir işçiliğe sahip. Artık Hulkbuster BDS Art Scale 1/10 – Avengers: Infinity War heykelini, Iron Studios web sitesinden $279.99 gibi bir rakamdan satın alabilirsiniz.

[foogallery id=”22092″]
Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Sentinel: Marvel Comics- Loki Fighting Armor Figürünü Duyurdu!

0
Sentinel, karakterlerin Iron Man tarzı zırhlarının yer aldığı Marvel Fighting Armor serisine yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son duyurdukları figür ise MarvelComics - Loki...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -