Pazartesi, Haziran 21, 2021
Ana SayfaHABERLERIron Studios: Jurassic Park – Velociraptors in Kitchen Heykeli

Iron Studios: Jurassic Park – Velociraptors in Kitchen Heykeli

Jurassic Park Velociraptors in Kitchen Dioraması!

Bu zamana kadar hazırladığımız birçok haberde farklı farklı heykel ve dioramalara göz atma fırsatımız oldu. Yaratıcı bu dioramalara ağzımızın suyu aka aka baktık, inceledik. Bu haberimizdeki heykel seti, görmüş olduğum en yaratıcı ve bizi çocukluğumuza götüren nadir dioramalardan diyebilirim.

Iron Studios, Jurassic Park’tan mükemmel bir sahne seçiminde bulunmuş. Filmin sonlarında Tim ve Lex’in mutfağa kaçıp Velociraptor’lardan saklandığı ve hala da izlerken bizi geren bu sahne, Iron Studios tarafından hayata geçirilmiş. Sahneye ait bütün ana karakterler ve detaylar, diorama içerisinde mevcut.

Iron Studios: Jurassic Park – Velociraptors in Kitchen Heykeli
Iron Studios: Jurassic Park – Velociraptors in Kitchen Heykeli

Heykel, 11 inç(yaklaşık 30cm) uzunluğunda ve 13 inç(yaklaşık 33 cm) genişliğinde. Heykel seti içerisinde: 2 adet Raptor, Tim, çelik masa ve masa etrafında mutfaktaki araç gereçler mevcut. Setin içerisinde birçok detay bulunuyor. Bunlardan biri Tim’in suratındaki korku ifadesi sanırm. Sahneyi canlandırma yönünden taşıyıcı bir rol üstleniyor. Bir diğer efsanevi detay ise hiç şüphesiz ki yere düşmüş olan kepçe ve sesi fark eden Raptor’ın eğilip kontrol etmesi diyebiliriz.

1/10 ölçekli dioramanın fiyatı $399.99. 2019’un 3. çeyreğinde satışa açılması bekleniyor. Iron Studios tarafından şu anda ön-siparişler açık durumda. Kuzey Amerika’daki satışlar ise Chronicle Collectibles tarafından ele alınacak. Ön-siparişler ile ilgili daha çok detay elimize ulaştığı zaman haberin güncellemesini yapacağız.

Heykelin fotoğraflarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

[foogallery id=”13907″]

Ulaş Benlihttp://www.figürcününseyirdefteri.com
Figürcünün Seyir Defteri Yayın Editörü
BENZER HABERLER

Hasbro: The Bad Batch Serisinden İlk The Vintage Collection Figürleri!

0
Hasbro, The Bad Batch dizisinden 4 yeni The Vintage Collection figürü duyurdu. 4-Pack halinde olan bu figürler; Captain Ballast, Captain Rex, Captain Grey ve...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -