Connect with us

Figürcünün Seyir Defteri

Iron Studios: Magneto Heykel Dioraması!

AKSİYON FİGÜR

Iron Studios: Magneto Heykel Dioraması!

Magneto çoğu film, çizgi dizi ya da çizgi romanda kötü karakter olsada birçok yan senaryoda X-men ile birlikte olup savaştığını bilirsiniz.

Iron Studios‘un muazzam X-men diorama heykelleri üçlemesini görmediyseniz hemen bakmanızı tavsiye ederim. Bu dioramada Magneto’nun X-men ile birlikte Sentinel’lere karşı savaştığını görüyoruz. Kendi başına da harika gözüken bu heykel aslında diorama üçlemesinin ikinci heykelinden bir parça. Ayrıca almayı tercih edenler için bu şekilde sunulmuş olması çok iyi bir düşünce olmuş.

Heykelde Magneto iki ayrı kafa çeşidi ile geliyor. Birinde o meşhur kaskı var, diğerinde ise yaşlanmış olarak karizmatik beyaz saçlı halini görüyoruz. Gerçekten her X-men sevenini hayran bırakacak kadar güzel görünüyor heykel. Sentinel’in kafasının üstünde duruşu ve oradaki detaylara bakmaya doyamıyorum.

Aralık ayında çıkacak olan bu heykelin ön siparişleri başladı ve fiyat olarak $239.99 belirlenmiş. 1/10 ölçeğinde olan bu heykel el boyaması ve yaklaşık 31cm boyutunda. Ben yazımı burada kesip sizi bu harika heykelin resimlerine bakmaya bırakıyorum.

Comments

More in AKSİYON FİGÜR

Advertisement

Çok Okunanlar

Advertisement
Advertisement Jedbang Collectibles
Advertisement
To Top