Perşembe, Mart 30, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜIron Studios: Magneto Heykel Dioraması!

Iron Studios: Magneto Heykel Dioraması!

Magneto çoğu film, çizgi dizi ya da çizgi romanda kötü karakter olsada birçok yan senaryoda X-men ile birlikte olup savaştığını bilirsiniz.

Iron Studios‘un muazzam X-men diorama heykelleri üçlemesini görmediyseniz hemen bakmanızı tavsiye ederim. Bu dioramada Magneto’nun X-men ile birlikte Sentinel’lere karşı savaştığını görüyoruz. Kendi başına da harika gözüken bu heykel aslında diorama üçlemesinin ikinci heykelinden bir parça. Ayrıca almayı tercih edenler için bu şekilde sunulmuş olması çok iyi bir düşünce olmuş.

Heykelde Magneto iki ayrı kafa çeşidi ile geliyor. Birinde o meşhur kaskı var, diğerinde ise yaşlanmış olarak karizmatik beyaz saçlı halini görüyoruz. Gerçekten her X-men sevenini hayran bırakacak kadar güzel görünüyor heykel. Sentinel’in kafasının üstünde duruşu ve oradaki detaylara bakmaya doyamıyorum.

Aralık ayında çıkacak olan bu heykelin ön siparişleri başladı ve fiyat olarak $239.99 belirlenmiş. 1/10 ölçeğinde olan bu heykel el boyaması ve yaklaşık 31cm boyutunda. Ben yazımı burada kesip sizi bu harika heykelin resimlerine bakmaya bırakıyorum.

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -