Cumartesi, Kasım 26, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜIron Studios: Magneto Heykel Dioraması!

Iron Studios: Magneto Heykel Dioraması!

Magneto çoğu film, çizgi dizi ya da çizgi romanda kötü karakter olsada birçok yan senaryoda X-men ile birlikte olup savaştığını bilirsiniz.

Iron Studios‘un muazzam X-men diorama heykelleri üçlemesini görmediyseniz hemen bakmanızı tavsiye ederim. Bu dioramada Magneto’nun X-men ile birlikte Sentinel’lere karşı savaştığını görüyoruz. Kendi başına da harika gözüken bu heykel aslında diorama üçlemesinin ikinci heykelinden bir parça. Ayrıca almayı tercih edenler için bu şekilde sunulmuş olması çok iyi bir düşünce olmuş.

Heykelde Magneto iki ayrı kafa çeşidi ile geliyor. Birinde o meşhur kaskı var, diğerinde ise yaşlanmış olarak karizmatik beyaz saçlı halini görüyoruz. Gerçekten her X-men sevenini hayran bırakacak kadar güzel görünüyor heykel. Sentinel’in kafasının üstünde duruşu ve oradaki detaylara bakmaya doyamıyorum.

Aralık ayında çıkacak olan bu heykelin ön siparişleri başladı ve fiyat olarak $239.99 belirlenmiş. 1/10 ölçeğinde olan bu heykel el boyaması ve yaklaşık 31cm boyutunda. Ben yazımı burada kesip sizi bu harika heykelin resimlerine bakmaya bırakıyorum.

BENZER HABERLER
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! 

Diamond Select Toys: G.I. Joe, Marvel ve Star Wars figürleri!

0
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! Uzun zamandır DST ürünleri almıyor ama açıkçası duyurdukları Doctor Strange heykeli ile...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy! Hem YouTube kanalında yeni başladığı Takipleştiklerim Show'u ve içerik üreticisi olarak...
- Reklam -