Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜIron Studios: Magneto Heykel Dioraması!

Iron Studios: Magneto Heykel Dioraması!

Magneto çoğu film, çizgi dizi ya da çizgi romanda kötü karakter olsada birçok yan senaryoda X-men ile birlikte olup savaştığını bilirsiniz.

Iron Studios‘un muazzam X-men diorama heykelleri üçlemesini görmediyseniz hemen bakmanızı tavsiye ederim. Bu dioramada Magneto’nun X-men ile birlikte Sentinel’lere karşı savaştığını görüyoruz. Kendi başına da harika gözüken bu heykel aslında diorama üçlemesinin ikinci heykelinden bir parça. Ayrıca almayı tercih edenler için bu şekilde sunulmuş olması çok iyi bir düşünce olmuş.

Heykelde Magneto iki ayrı kafa çeşidi ile geliyor. Birinde o meşhur kaskı var, diğerinde ise yaşlanmış olarak karizmatik beyaz saçlı halini görüyoruz. Gerçekten her X-men sevenini hayran bırakacak kadar güzel görünüyor heykel. Sentinel’in kafasının üstünde duruşu ve oradaki detaylara bakmaya doyamıyorum.

Aralık ayında çıkacak olan bu heykelin ön siparişleri başladı ve fiyat olarak $239.99 belirlenmiş. 1/10 ölçeğinde olan bu heykel el boyaması ve yaklaşık 31cm boyutunda. Ben yazımı burada kesip sizi bu harika heykelin resimlerine bakmaya bırakıyorum.

BENZER HABERLER

Altın Palmiye Ödüllü Triangle of Sadness’dan İlk Fragman Geldi!

0
İsveç'in Altın Palmiye'li kendine has yönetmeni Ruben Östlund'un 2022 Cannes Film Festivali'nde gösterilen ve kadrosunda Woody Harrelson'u barındıran yeni filmi Triangle of Sadness, bir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -