Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaHABERLERIron Studios: Poison Ivy 1/10 Art Scale Heykel

Iron Studios: Poison Ivy 1/10 Art Scale Heykel

Iron Studios, Poison Ivy 1/10 Art Scale Heykelini görücüye çıkartıyor! 

Güzelliği, ölümcül olan Dr. Pamela Isley yani nam-ı diğer Poison Ivy, Iron Studios’un elinde bir sanat eserine dönüşmüş adeta! 

Modellemesi ve boya işçiliğinin üst düzeyde olduğu heykel, 7.8 inç yani aşağı yukarı 19 cm ebatında muazzam güzellikteki base üzerinde yükseliyor. 

Chiaroscuro Studios stüdyodan tanıdığımız Ivan Reis’in bu seri için yaptığı 5. çalışma olarak seri de yerini almış durumda. Gerçekten ilgimi ciddi şekilde çeken bir çalışma olmuş. Listemin bir köşesine girmeyi başardı. 

Measures

Iron Studios, Poison Ivy 1/10 Art Scale Heykeli, 2021 yılının ikinci çeyreğinde koleksiyonlarımızdaki yerini alacak. Satış fiyatı ise 139.99 dolar olarak belirlenmiş. 

Daha fazla içerik için bizi takip etmeyi unutmayın! 

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Sentinel: Marvel Comics- Loki Fighting Armor Figürünü Duyurdu!

0
Sentinel, karakterlerin Iron Man tarzı zırhlarının yer aldığı Marvel Fighting Armor serisine yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son duyurdukları figür ise MarvelComics - Loki...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -