Perşembe, Mart 30, 2023
Ana SayfaHABERLERIron Studios: Poison Ivy 1/10 Art Scale Heykel

Iron Studios: Poison Ivy 1/10 Art Scale Heykel

Iron Studios, Poison Ivy 1/10 Art Scale Heykelini görücüye çıkartıyor! 

Güzelliği, ölümcül olan Dr. Pamela Isley yani nam-ı diğer Poison Ivy, Iron Studios’un elinde bir sanat eserine dönüşmüş adeta! 

Modellemesi ve boya işçiliğinin üst düzeyde olduğu heykel, 7.8 inç yani aşağı yukarı 19 cm ebatında muazzam güzellikteki base üzerinde yükseliyor. 

Chiaroscuro Studios stüdyodan tanıdığımız Ivan Reis’in bu seri için yaptığı 5. çalışma olarak seri de yerini almış durumda. Gerçekten ilgimi ciddi şekilde çeken bir çalışma olmuş. Listemin bir köşesine girmeyi başardı. 

Measures

Iron Studios, Poison Ivy 1/10 Art Scale Heykeli, 2021 yılının ikinci çeyreğinde koleksiyonlarımızdaki yerini alacak. Satış fiyatı ise 139.99 dolar olarak belirlenmiş. 

Daha fazla içerik için bizi takip etmeyi unutmayın! 

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -