Salı, Mart 21, 2023
Ana SayfaHABERLERIron Studios: Stan Lee Heykelini Duyurdu!

Iron Studios: Stan Lee Heykelini Duyurdu!

Iron Studios, Stan Lee’nin  Art Scale 1/10 heykelini duyurdu! 

Marvel evreninin yaratıcı, efsanelerin en efsanesi sevgili Stan Lee’nin çıkan her ürünü büyük ilgi görüyor. Iron Studios yine her zaman ki gibi en doğru zamanda 1/10 ölçek ebatına sahip heykelin duyurusunu yaptı. 

Heykelin 2 farklı versiyonu mevcut,  Regular olarak geçen ilk versiyonunda, Stan Lee kutuların üzerinde son derece sakin bir poz ile karşımıza çıkıyor. Bu versiyonun satış fiyatı  109 dolardan olacak. Tabii ki tahminen herkesin almak isteyeceği diğer versiyon olan Deluxe ise, aynı Stan Lee yüz ifadesine sahipken sağ eli Spider-man’in ağ fırlatma pozisyonunda olarak modellenmiş. Tabii ki buna ek olarak base kısmında da farklılıklar var. Kutuların önünde X-men sembolü, Kaptan Amerika kalkanı, Thor’un çekici, Iron Man’in kaskı, üzerinde klasik Marvel logosu olan bir çizgi roman kutusu da mevcut. Ayrıca son olarak Stan Lee’nin imzası yer alıyor. 

Deluxe versiyonun satış fiyatı ise 159 dolar. Aradaki 50 dolarlık fiyat tabii ki Deluxe versiyonunu almak için son derece ödenebilir bir rakam. Zira bu heykele sahip olmak istesem Stan Lee’yi tamamlayan bu parçalarla süslü base ile edinmek isterim. 

Polystone malzemeden üretilen 2 heykelde limitli olarak satışa çıkıyor. Tahmini tarih ise, 2021’in ikinci çeyreği olarak belirlenmiş. 

 

 

 

 

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -