Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaHEYKELIron Studios'dan E.T. ve Elliot Heykelinin Geleceği Duyuruldu!

Iron Studios’dan E.T. ve Elliot Heykelinin Geleceği Duyuruldu!

Iron Studios‘un E.T. yani diğer adı ile The Extra-Terrestrial‘ı baz alarak ürettiği heykel için ön siparişler açıldı. Gelmekte olan bu heykel Elliot ve E.T‘nin filmdeki hükümet görevlilerinden kaçmakta oldukları sahne örnek alınarak Elliot’un bisikleti sürerken ve E.T’yi de bu esnada bisikletin potasında oturur pozisyonda gösteriyor.

1/10 ölçekli bu heykelin hem Standart Versiyonu hem de Deluxe Versiyonu mevcut olacak. Deluxe versiyonda ayrıca Led ışıklı bir ay dioramasına da sahip olunulabilecek. Heykelin boyu ise 10 inch (yaklaşık 25 cm) boyutunda.

Standart Versiyonu 229.99$ olarak fiyatlandırılan heykelin Deluxe Versiyonu ise 349.99$ olarak fiyatlandırıldı. Heykelin 2022 yılının ikinci çeyreğinde gelmesi planlanıyor.

BENZER HABERLER

Sentinel: Marvel Comics- Loki Fighting Armor Figürünü Duyurdu!

0
Sentinel, karakterlerin Iron Man tarzı zırhlarının yer aldığı Marvel Fighting Armor serisine yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son duyurdukları figür ise MarvelComics - Loki...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -