Pazartesi, Mart 20, 2023
Ana SayfaHEYKELIron Studios'dan E.T. ve Elliot Heykelinin Geleceği Duyuruldu!

Iron Studios’dan E.T. ve Elliot Heykelinin Geleceği Duyuruldu!

Iron Studios‘un E.T. yani diğer adı ile The Extra-Terrestrial‘ı baz alarak ürettiği heykel için ön siparişler açıldı. Gelmekte olan bu heykel Elliot ve E.T‘nin filmdeki hükümet görevlilerinden kaçmakta oldukları sahne örnek alınarak Elliot’un bisikleti sürerken ve E.T’yi de bu esnada bisikletin potasında oturur pozisyonda gösteriyor.

1/10 ölçekli bu heykelin hem Standart Versiyonu hem de Deluxe Versiyonu mevcut olacak. Deluxe versiyonda ayrıca Led ışıklı bir ay dioramasına da sahip olunulabilecek. Heykelin boyu ise 10 inch (yaklaşık 25 cm) boyutunda.

Standart Versiyonu 229.99$ olarak fiyatlandırılan heykelin Deluxe Versiyonu ise 349.99$ olarak fiyatlandırıldı. Heykelin 2022 yılının ikinci çeyreğinde gelmesi planlanıyor.

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -