Cuma, Eylül 30, 2022
Ana SayfaHEYKELIron Studios'dan John Walker "U.S. Agent" Heykeli Geliyor!

Iron Studios’dan John Walker “U.S. Agent” Heykeli Geliyor!

Iron Studios, 2021 Mart ayında Disney+ platformunda yayınlanan The Falcone and The Winter Soldier dizisinden John Walker karakterinin heykelini duyurdu.

Dizide, John Walker’ı, Steve Rogers’in ardından Captain America rolünü üstlenmesi için seçmişlerdi. Fakat Sam (Falcone) ve Bucky (Winter Soldier) bu kararın Steve’nin anısına hakaret olduğunu düşünüp karşı çıkmışlardı. Bunun üzerine John Walker’dan Captain’in kalkanını almışlar ve John ise kendisine yeni bir amaç bulup U.S. Agent adını takınmıştı. 1/10 ölçekli bu heykelde de John Walker’i U.S. Agent olarak görmekteyiz.

Yaklaşık 8.5″ (21.5cm) uzunluğa sahip olan heykel, 160$ fiyat ile Sideshow Collectibles sitesinde ön siparişe açık. Heykelin çıkış tarihi ise 2022 yılının son çeyreği olarak belirtildi.

BENZER HABERLER

“Black Panther: Wakanda Forever” filminden yeni görseller yayımlamdı!

0
  https://youtu.be/RlOB3UALvrQ Chadwick Boseman'ın kaybından sonra merakla beklenen Black Panther: Wakanda Forever filminden yeni görseller yayımlandı. 11 Ekim 2022 tarihinde vizyona girecek olan filmden Nakia, Riri Williams,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -