Cuma, Mart 24, 2023
Ana SayfaHEYKELIron Studios'dan John Walker "U.S. Agent" Heykeli Geliyor!

Iron Studios’dan John Walker “U.S. Agent” Heykeli Geliyor!

Iron Studios, 2021 Mart ayında Disney+ platformunda yayınlanan The Falcone and The Winter Soldier dizisinden John Walker karakterinin heykelini duyurdu.

Dizide, John Walker’ı, Steve Rogers’in ardından Captain America rolünü üstlenmesi için seçmişlerdi. Fakat Sam (Falcone) ve Bucky (Winter Soldier) bu kararın Steve’nin anısına hakaret olduğunu düşünüp karşı çıkmışlardı. Bunun üzerine John Walker’dan Captain’in kalkanını almışlar ve John ise kendisine yeni bir amaç bulup U.S. Agent adını takınmıştı. 1/10 ölçekli bu heykelde de John Walker’i U.S. Agent olarak görmekteyiz.

Yaklaşık 8.5″ (21.5cm) uzunluğa sahip olan heykel, 160$ fiyat ile Sideshow Collectibles sitesinde ön siparişe açık. Heykelin çıkış tarihi ise 2022 yılının son çeyreği olarak belirtildi.

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -