Pazar, Mayıs 22, 2022
Ana SayfaHEYKELIron Studios'dan John Walker "U.S. Agent" Heykeli Geliyor!

Iron Studios’dan John Walker “U.S. Agent” Heykeli Geliyor!

Iron Studios, 2021 Mart ayında Disney+ platformunda yayınlanan The Falcone and The Winter Soldier dizisinden John Walker karakterinin heykelini duyurdu.

Dizide, John Walker’ı, Steve Rogers’in ardından Captain America rolünü üstlenmesi için seçmişlerdi. Fakat Sam (Falcone) ve Bucky (Winter Soldier) bu kararın Steve’nin anısına hakaret olduğunu düşünüp karşı çıkmışlardı. Bunun üzerine John Walker’dan Captain’in kalkanını almışlar ve John ise kendisine yeni bir amaç bulup U.S. Agent adını takınmıştı. 1/10 ölçekli bu heykelde de John Walker’i U.S. Agent olarak görmekteyiz.

Yaklaşık 8.5″ (21.5cm) uzunluğa sahip olan heykel, 160$ fiyat ile Sideshow Collectibles sitesinde ön siparişe açık. Heykelin çıkış tarihi ise 2022 yılının son çeyreği olarak belirtildi.

BENZER HABERLER

Daredevil, Disney+ İle Geri Dönüyor!

0
Yeni bir Daredevil projesi için hazırlıklara başlandığı söyleniyor. Variety'nin güçlü kaynaklardan edindiğini söylediği bilgilere göre Netflix'in popüler dizilerinden Daredevil'ın Disney+'ta devam edecek dizisinde Matt...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Marvel Legends – Doctor Strange Aksiyon Figür İnceleme

0
https://www.youtube.com/watch?v=JZZ4Rjhc8fA Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! The Dreamers Figure sponsorluğunda, hazır Doktorumuz beyaz perdede arzı endam ediyorken. Marvel Legends, The Multiverse of Madness filminden Doktor Strange...
- Reklam -