Pazartesi, Mart 20, 2023
Ana SayfaHEYKELIron Studios'dan Sam Wilson Captain America Heykeli Geliyor!

Iron Studios’dan Sam Wilson Captain America Heykeli Geliyor!

Iron Studios, Disney Plus platformunda yayınlanan The Falcon and the Winter Soldier dizisinden Sam Wilson Captain America heykelini duyurdu.

1/4 ölçekli heykel polystone malzemeden üretiliyor ve 3 farklı versiyonla ön siparişe sunuldu. İlk versiyonda kanatlar kapalı bir şekilde modellenirken, ikinci versiyonda ise kanatlar açık şekilde modellenmiş. Complete adlı versiyonda ise diğer iki versiyonda olan açık ve kapalı biçimde modellenmiş kanatlar mevcut. Kapalı kanatlara sahip heykel 22.4 inç (57 cm) boyundayken, açık kanatlara sahip olan heykel ise 32.8 inç (83 cm) boyunda.

Sideshow internet sitesinde ön siparişe sunulan heykellerden iki kanat modellemesine sahip olan Complete versiyonun fiyatı 1,299.99$, diğer iki versiyonun fiyatı ise 1,199.99$ ve 2022 yılının üçüncü çeyreğinde çıkış yapmaları bekleniyor.

 

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -