Pazar, Eylül 25, 2022
Ana SayfaHEYKELIron Studios'dan Sam Wilson Captain America Heykeli Geliyor!

Iron Studios’dan Sam Wilson Captain America Heykeli Geliyor!

Iron Studios, Disney Plus platformunda yayınlanan The Falcon and the Winter Soldier dizisinden Sam Wilson Captain America heykelini duyurdu.

1/4 ölçekli heykel polystone malzemeden üretiliyor ve 3 farklı versiyonla ön siparişe sunuldu. İlk versiyonda kanatlar kapalı bir şekilde modellenirken, ikinci versiyonda ise kanatlar açık şekilde modellenmiş. Complete adlı versiyonda ise diğer iki versiyonda olan açık ve kapalı biçimde modellenmiş kanatlar mevcut. Kapalı kanatlara sahip heykel 22.4 inç (57 cm) boyundayken, açık kanatlara sahip olan heykel ise 32.8 inç (83 cm) boyunda.

Sideshow internet sitesinde ön siparişe sunulan heykellerden iki kanat modellemesine sahip olan Complete versiyonun fiyatı 1,299.99$, diğer iki versiyonun fiyatı ise 1,199.99$ ve 2022 yılının üçüncü çeyreğinde çıkış yapmaları bekleniyor.

 

BENZER HABERLER

The Black Series: The Mandalorian 3’lü Paketi Geliyor!

0
Hasbro, Star Wars ürünlerine yenilerinin eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise The Black Series The Mandalorian, Ahsoka Tano ve Grogu 3'lü paketi oldu. Mandalorian...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -