Pazartesi, Ekim 25, 2021
Ana SayfaHEYKELIron Studios'dan The Suicide Squad Heykelleri Geliyor!

Iron Studios’dan The Suicide Squad Heykelleri Geliyor!

Iron Studios, The Suicide Squad filminden Bloodsport, Ratcatcher II ve Polka-Dot Man heykellerini duyurdu. Battle Diorama serisine ait heykeller 1/10 ölçekli olup polystone malzemesi kullanılarak üretiliyor.

Heykellerden Bloodsport ve Polka-Dot Man 8.2 inç (yaklaşık 21 cm) boyundayken, Ratcatcher II ise 8.6 inç (yaklaşık 22 cm) boyunda. Ayrıca Bloodsport heykelinin yanında bir adet kasklı kafa modellemesi de bulunmakta. İsterseniz heykelleri ayrı ayrı sergileyebileceğiniz gibi birlikte daha büyük bir diorama şeklinde de sergileyebilirsiniz.

Heykellerden Ratcatcher II ve Polka-Dot Man $129.99, Bloodsport ise $149.99 fiyatıyla ön siparişe sunuldu. Yakın zamanda filmin diğer karakterlerinin de heykellerinin duyurulmasını bekliyoruz. Eğer siz de filmi beğendiyseniz heykellere göz atmadan geçmeyin deriz.

 

BENZER HABERLER
The Black Series HasLab: Rancor™ Figürü, Fonlanmaya Başlandı!

The Black Series HasLab: Rancor™ Figürü, Fonlanmaya Başlandı!

0
Hasbro'nun bir sonraki Haslab projesi resmi olarak duyuruldu ve şuanda hasbropulse.com'da  fonlamaya başlandı! Hasbro bildiğiniz üzere bazı projelerini takipçilerinin fonlaması yardımıyla çıkartmaya başladı. Bu projelerin...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Kotobukiya - Star Wars ArtFX+ Luke Skywalker & Princess Leia | Figürcünün Seyir Defteri | S1-B1

Kotobukiya – Star Wars ArtFX+ Luke Skywalker & Princess Leia |...

0
Figürcünün Seyir Defterinde bugün! A long time ago in a galaxy far far away... Kotobukiya'nın Star Wars ArtFX+ serisinde kaldığımız yerden devam ediyoruz! Uzun zamandır...
- Reklam -