Çarşamba, Ağustos 17, 2022
Ana SayfaHEYKELIron Studios'dan The Suicide Squad Heykelleri Geliyor!

Iron Studios’dan The Suicide Squad Heykelleri Geliyor!

Iron Studios, The Suicide Squad filminden Bloodsport, Ratcatcher II ve Polka-Dot Man heykellerini duyurdu. Battle Diorama serisine ait heykeller 1/10 ölçekli olup polystone malzemesi kullanılarak üretiliyor.

Heykellerden Bloodsport ve Polka-Dot Man 8.2 inç (yaklaşık 21 cm) boyundayken, Ratcatcher II ise 8.6 inç (yaklaşık 22 cm) boyunda. Ayrıca Bloodsport heykelinin yanında bir adet kasklı kafa modellemesi de bulunmakta. İsterseniz heykelleri ayrı ayrı sergileyebileceğiniz gibi birlikte daha büyük bir diorama şeklinde de sergileyebilirsiniz.

Heykellerden Ratcatcher II ve Polka-Dot Man $129.99, Bloodsport ise $149.99 fiyatıyla ön siparişe sunuldu. Yakın zamanda filmin diğer karakterlerinin de heykellerinin duyurulmasını bekliyoruz. Eğer siz de filmi beğendiyseniz heykellere göz atmadan geçmeyin deriz.

 

BENZER HABERLER

Queen Studios: The Batman Figürünü Duyurdu!

0
Sevgili ahali, çok müşkül bir durumdayım. Müşküliyetimin sebebi ise Queen Studios'un 1/6 ölçekli figür serisi olan InArt serisinden duyurdukları The Batman figürü. InArt serisinin dördüncü...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -