Pazartesi, Mart 20, 2023
Ana SayfaHEYKELIron Studios'dan The Suicide Squad Heykelleri Geliyor!

Iron Studios’dan The Suicide Squad Heykelleri Geliyor!

Iron Studios, The Suicide Squad filminden Bloodsport, Ratcatcher II ve Polka-Dot Man heykellerini duyurdu. Battle Diorama serisine ait heykeller 1/10 ölçekli olup polystone malzemesi kullanılarak üretiliyor.

Heykellerden Bloodsport ve Polka-Dot Man 8.2 inç (yaklaşık 21 cm) boyundayken, Ratcatcher II ise 8.6 inç (yaklaşık 22 cm) boyunda. Ayrıca Bloodsport heykelinin yanında bir adet kasklı kafa modellemesi de bulunmakta. İsterseniz heykelleri ayrı ayrı sergileyebileceğiniz gibi birlikte daha büyük bir diorama şeklinde de sergileyebilirsiniz.

Heykellerden Ratcatcher II ve Polka-Dot Man $129.99, Bloodsport ise $149.99 fiyatıyla ön siparişe sunuldu. Yakın zamanda filmin diğer karakterlerinin de heykellerinin duyurulmasını bekliyoruz. Eğer siz de filmi beğendiyseniz heykellere göz atmadan geçmeyin deriz.

 

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -