Salı, Ağustos 16, 2022
Ana SayfaHEYKELIron Studios'tan İki Yeni X-MEN Heykeli Geliyor!

Iron Studios’tan İki Yeni X-MEN Heykeli Geliyor!

Iron Studios, X-Men serisinden satışa sunulacak iki yeni heykeli üzerine yeni detaylar ve görseller yayınladı. Dilerseniz gelin bu iki heykele hep birlikte göz atalım.

X-Men – 1/10 Ölçekli Albert ve Elsie-Dee Heykeli

Mansion X’ten geri kalan yıkıntıların üzerinde yarı makine, yarı insan formu ile yükselen Albert, pençelerini dışarı çıkarmış, her şeyi parçalamaya hazır vahşi bir ifadeyle tasarlanmış. Onun sırtında ise, Elsie Dee, Albert ile oldukça büyük bir tezat oluştururcasına, pembe elbisesiyle zararsız bir kız çocuğu portresi çiziyor. Ancak kendisi süper zekasıyla Albert’e savaşta yol göstermek için orada.

Boyutu 8.2inç (20cm) olan bu heykelin 2022 yılında çıkması bekleniyor. Heykelin fiyatı ise 240$ olarak açıklandı.

 

X-Men – 1/10 Ölçekli X-23 Heykeli

Bir önceki heykel ile aynı şekilde Mansion X’in yıkıntılarının üzerinde uzun pençeleriyle poz veren X-23, yıkılmış tahtadan bir sütunun üstünde hırçın bir yüz ifadesiyle yükseliyor. Heykelin boyutu ise 7.8inç (yaklaşık 20cm).

Yine 2022 yılınım sonlarında çıkması beklenen X-23 heykeli için belirlenen fiyat 170$.

BENZER HABERLER

Queen Studios: The Batman Figürünü Duyurdu!

0
Sevgili ahali, çok müşkül bir durumdayım. Müşküliyetimin sebebi ise Queen Studios'un 1/6 ölçekli figür serisi olan InArt serisinden duyurdukları The Batman figürü. InArt serisinin dördüncü...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -