Pazartesi, Mart 20, 2023
Ana SayfaHEYKELIron Studios'tan İki Yeni X-MEN Heykeli Geliyor!

Iron Studios’tan İki Yeni X-MEN Heykeli Geliyor!

Iron Studios, X-Men serisinden satışa sunulacak iki yeni heykeli üzerine yeni detaylar ve görseller yayınladı. Dilerseniz gelin bu iki heykele hep birlikte göz atalım.

X-Men – 1/10 Ölçekli Albert ve Elsie-Dee Heykeli

Mansion X’ten geri kalan yıkıntıların üzerinde yarı makine, yarı insan formu ile yükselen Albert, pençelerini dışarı çıkarmış, her şeyi parçalamaya hazır vahşi bir ifadeyle tasarlanmış. Onun sırtında ise, Elsie Dee, Albert ile oldukça büyük bir tezat oluştururcasına, pembe elbisesiyle zararsız bir kız çocuğu portresi çiziyor. Ancak kendisi süper zekasıyla Albert’e savaşta yol göstermek için orada.

Boyutu 8.2inç (20cm) olan bu heykelin 2022 yılında çıkması bekleniyor. Heykelin fiyatı ise 240$ olarak açıklandı.

 

X-Men – 1/10 Ölçekli X-23 Heykeli

Bir önceki heykel ile aynı şekilde Mansion X’in yıkıntılarının üzerinde uzun pençeleriyle poz veren X-23, yıkılmış tahtadan bir sütunun üstünde hırçın bir yüz ifadesiyle yükseliyor. Heykelin boyutu ise 7.8inç (yaklaşık 20cm).

Yine 2022 yılınım sonlarında çıkması beklenen X-23 heykeli için belirlenen fiyat 170$.

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -