Pazartesi, Mayıs 29, 2023
Ana SayfaHABERLERJames Groman, DC Karakterlerine Yeni Bir Soluk Kazandırıyor!

James Groman, DC Karakterlerine Yeni Bir Soluk Kazandırıyor!

James Groman vs. DC Comics

Çarpık çizim stiliyle tanıdığımız James Groman, DesignerCon‘un başlamasıyla Instagram üzerinden, DC Comics’in kahramanlarını ve kötü adamlarını, kendi stiliyle yeniden hayal ederek hayata geçirdiğini duyurdu.

DC Collectibles tarafından vinyl heykelcikler haline getirilen çizimler arasında Batman, Killer Croc, The Joker ve Two-Face bulunmakta. 7 inç olan figürler ortalama 18cm boyutunda. Her figür sınırlı sayıda üretildiği için, her bir figürden dünya genelinde sadece 3.000 tane bulunacak. $65 (ortalama 346 Türk lirası) fiyatında olacak heykelciklerin, Ekim 2019 yılında satışa sunulması bekleniyor.

Muhtemelen heykelciklerin fotoğraflarına baktığınız zaman, Two-Face’in Swamp Thing’e benzerliği dikkatinizi çekecektir. James Groman, seriyle ilgili düşünceleri hakkında bir röportajda, Swamp Thing ile büyüdüğünü, bu nedenle bu fırsata sahip olduğu için kesinlikle çok heyecanlı olduğunu belirtmişti. Bu nedenle Swamp Thing’i heykelciğine yansıtmak istemesi kesinlikle anlaşılabilir. En çarpıcı olan heykelciğin de o olduğunu söyleyebiliriz zaten.

James Groman’ın instagram hesabına ve güncellemelerine hesap ismine tıklayarak ulaşabilirsiniz. @jgroman60

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Hot Toys’dan The Flash – Batman (Modern Suit) Figürü Geliyor!

0
Hot Toys, The Flash filminden Michael Keaton'un canlandırdığı Batman'in Batman (Modern Suit) figürünü duyurdu. 11.5'' (30cm) uzunluğunda duran figür aksesuarları ise şu şekilde: 6 adet değiştirilebilir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -