Pazar, Mayıs 16, 2021
Ana SayfaHABERLERJames Groman, DC Karakterlerine Yeni Bir Soluk Kazandırıyor!

James Groman, DC Karakterlerine Yeni Bir Soluk Kazandırıyor!

James Groman vs. DC Comics

Çarpık çizim stiliyle tanıdığımız James Groman, DesignerCon‘un başlamasıyla Instagram üzerinden, DC Comics’in kahramanlarını ve kötü adamlarını, kendi stiliyle yeniden hayal ederek hayata geçirdiğini duyurdu.

DC Collectibles tarafından vinyl heykelcikler haline getirilen çizimler arasında Batman, Killer Croc, The Joker ve Two-Face bulunmakta. 7 inç olan figürler ortalama 18cm boyutunda. Her figür sınırlı sayıda üretildiği için, her bir figürden dünya genelinde sadece 3.000 tane bulunacak. $65 (ortalama 346 Türk lirası) fiyatında olacak heykelciklerin, Ekim 2019 yılında satışa sunulması bekleniyor.

Muhtemelen heykelciklerin fotoğraflarına baktığınız zaman, Two-Face’in Swamp Thing’e benzerliği dikkatinizi çekecektir. James Groman, seriyle ilgili düşünceleri hakkında bir röportajda, Swamp Thing ile büyüdüğünü, bu nedenle bu fırsata sahip olduğu için kesinlikle çok heyecanlı olduğunu belirtmişti. Bu nedenle Swamp Thing’i heykelciğine yansıtmak istemesi kesinlikle anlaşılabilir. En çarpıcı olan heykelciğin de o olduğunu söyleyebiliriz zaten.

James Groman’ın instagram hesabına ve güncellemelerine hesap ismine tıklayarak ulaşabilirsiniz. @jgroman60

BENZER HABERLER

Sideshow: Anakin Skywalker ve Rancor Heykellerini Ön Siparişe Açtı!

0
Sideshow, 4 Mayıs Dünya Star Wars gününde duyurduğu Anakin Skywalker ve Rancor heykellerini ön siparişe sundu. Anakin Skywalker heykeli Sideshow'un Mythos heykel serisinden ve Anakin...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -