Pazar, Kasım 27, 2022
Ana SayfaHABERLERJames Groman, DC Karakterlerine Yeni Bir Soluk Kazandırıyor!

James Groman, DC Karakterlerine Yeni Bir Soluk Kazandırıyor!

James Groman vs. DC Comics

Çarpık çizim stiliyle tanıdığımız James Groman, DesignerCon‘un başlamasıyla Instagram üzerinden, DC Comics’in kahramanlarını ve kötü adamlarını, kendi stiliyle yeniden hayal ederek hayata geçirdiğini duyurdu.

DC Collectibles tarafından vinyl heykelcikler haline getirilen çizimler arasında Batman, Killer Croc, The Joker ve Two-Face bulunmakta. 7 inç olan figürler ortalama 18cm boyutunda. Her figür sınırlı sayıda üretildiği için, her bir figürden dünya genelinde sadece 3.000 tane bulunacak. $65 (ortalama 346 Türk lirası) fiyatında olacak heykelciklerin, Ekim 2019 yılında satışa sunulması bekleniyor.

Muhtemelen heykelciklerin fotoğraflarına baktığınız zaman, Two-Face’in Swamp Thing’e benzerliği dikkatinizi çekecektir. James Groman, seriyle ilgili düşünceleri hakkında bir röportajda, Swamp Thing ile büyüdüğünü, bu nedenle bu fırsata sahip olduğu için kesinlikle çok heyecanlı olduğunu belirtmişti. Bu nedenle Swamp Thing’i heykelciğine yansıtmak istemesi kesinlikle anlaşılabilir. En çarpıcı olan heykelciğin de o olduğunu söyleyebiliriz zaten.

James Groman’ın instagram hesabına ve güncellemelerine hesap ismine tıklayarak ulaşabilirsiniz. @jgroman60

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! 

Diamond Select Toys: G.I. Joe, Marvel ve Star Wars figürleri!

0
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! Uzun zamandır DST ürünleri almıyor ama açıkçası duyurdukları Doctor Strange heykeli ile...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy! Hem YouTube kanalında yeni başladığı Takipleştiklerim Show'u ve içerik üreticisi olarak...
- Reklam -