Salı, Şubat 7, 2023
Ana SayfaHABERLERJames Gunn: DCU Film ve Dizilere Bağlanacak

James Gunn: DCU Film ve Dizilere Bağlanacak

James Gunn, Twitter üzerinden gelen bir soruya yanıt vererek DC evreninin filmlere, televizyona ve animasyonlara bağlanacağını söyledi.

Gunn, çektiği The Suicide Squad ve onun spin-of’u Peacemaker ile DCEU’ya farklı bir enerji getirmişti. 2 yapım da hem hayranlar hem de eleştirmenler tarafından oldukça beğenilmişti. Bu yüzden Gunn’ın ve Peter Safran‘ın DC Studios‘a eşbaşkanlığı duyurulduğunda hepimiz heyecanlanmıştık.

James Gunn‘ın tweetinin altına başka bir hayran ise “oyunlar da DCEU’ya bağlanacak mı?” sorusuna “Evet” cevabını aldı.

Gunn ile Safran yönetimindeki DC Studios için 10 yıllık bir planları olduğunu açıklamışlardı. James Gunn bu süreçte “seçkin Dc projelerini” yazıp yönetmeye devam edeceğini de doğruladı. Şu anda Peacemaker‘ın 2. sezonu ve Viola Davis‘in Amanda Waller spin-off’u üzerinde çalışmaya devam ediyor.


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

Hasbro’dan Transformers: Rise of the Beasts – Scourge Figürü!

0
Hasbro, Transformers tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son çıkardıkları figür ise ''Transformers Studio Series 101: Rise of the Beasts - Scourge'' figürü oldu. Figür,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -