Salı, Mayıs 11, 2021
Ana SayfaÇİZGİ ROMANJBC Pulse Açıklandı!

JBC Pulse Açıklandı!

Haftalardır hepimizin merakla beklediği JBC Pulse’un ne olduğu ile ilgili video geldi!

Öncelikle şu an elimizdeki bilgilere göre ünlü olan hatta Batman Who Laughs serisinin regular kapak çizeri “Jock” geliyor. Belki All Star Batman‘den biliyorsunuzdur kendisini. Öncelikle Jock Pen diğer ismiyle Mark Simpson 21 Eylül’de Ankara’da JBC mağazasında olacak. 22 Eylül’de de İstanbul’da POW‘da olacak. Yalnız şöyle bir şey var ki sadece iki ayrı çizgi romanı imzalatabiliyorsunuz. Birincisi: Art Of Jock kitabı, JBC Türkçe’ye çevrilmiş bir şekilde sınırlı sayıda basacak. Bu kitapta verilen bilgilere göre Jock’un çizimleri yer alacak.

Fiyatlara gelecek olursak da öğrenci kardeşlerimiz için pek uygun görünmüyor sanki. ART OF JOCK‘un 200 Türk Lirası gibi bir değeri mevcut. Onun dışında Batman Kara Ayna Absolute Edition da bizlerle. Tabii ki JBC rahat durmayıp onuda Türkçe’ye çeviriyor. Çok da güzel yapıyor efenim. Kara Aynanın özelliği de 750 adet basılmış olması. Batman Kara Ayna Absolute Edition fiyatı ise: 300 Türk Lirası olacak. Bu iki kitap normal çizgi romanlar gibi soft değil, hard cover olacak. Absolute Edition’ın zaten kendi kılıfı var. Ayrıca kitapların ebatı da diğer çizgi romanlar gibi küçük değil, ciddi derecede büyük ve özel bir kağıt kullanılmış.

Bunların yanı sıra JBC’nin ileriki planlarında Batman Damned, Batman Knightfall, Batman Death In The Family, Batman Under The Red Hood gibi şaheserler mevcut.

Buradan JBC Ailesine bu kadar uğraştıkları için çok teşekkür ediyoruz. Takipte kalın!

BENZER HABERLER

Iron Studios – General Grievous Heykelini Duyurdu!

0
Iron Studios, 4 Mayıs 2021 Star Wars günü için yepyeni bir heykel ortaya çıkardı. Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith -...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -