Salı, Mart 28, 2023
Ana SayfaÇİZGİ ROMANJLA/Avengers, George Pérez'i Onurlandırmak İçin Yeniden Basılıyor!

JLA/Avengers, George Pérez’i Onurlandırmak İçin Yeniden Basılıyor!

Marvel ve DC‘nin efsanevi bir rekabeti olabilir ancak her iki evreni de dolduran kahramanlar gibi, iyi bir amaç için farklılıklarını nasıl bir kenara koyacaklarını biliyorlar. Marvel ve DC, hepsi de sanatçı George Pérez‘in yararına olacak şekilde çapraz çizgi roman JLA/Avengers‘ı nihayet yeniden basmak için The Hero Initiative ile çalışıyor.

Devam eden sağlık sorunları nedeniyle 2019’da çizgi romanlardan emekli olan Pérez, Aralık 2021’de kendisine ameliyat edilemez Aşama 3 Pankreas Kanseri teşhisi konduğunu açıkladı. Pérez, özel George Pérez Sanatı Facebook grubundaki hayranlarına, tedaviyi bırakmaya karar verdiğini ve 6-12 aylık bir yaşam beklentisi olduğunu söyledi.

George Pérez | DC Database | Fandom

Bu trajik haberin ışığında The Hero Initiative, JLA/Avengers’ın bu yeni baskısını Pérez ailesinin yararına olacak şekilde düzenledi. Bu ortak Marvel/DC yayınını çevreleyen karmaşık hak sorunları nedeniyle, JLA/Avengers’ın hem orijinal çizgi romanların hem de çeşitli toplu baskıların ikincil piyasada yüksek fiyatlara satılmasıyla birkaç yıldır baskısı tükenmiş durumda.

Bu 288 sayfalık yeni kapaklı baskı, 64 sayfalık bonus içerikle birlikte tüm mini diziyi toplayacak. Julius Schwartz ve Stan Lee‘nin orijinal önsözlerinin her ikisi de yazar Kurt Busiek‘in yeni bir son sözüyle birlikte eklenecek. Bu yeni baskının fiyatı 29,99$ olacak ve 7000 kopya ile sınırlı basılacak. Kitap, Mart 2022’de Diamond Comics Distribütörleri aracılığıyla piyasaya sürülecek, bu da yerel çizgi roman dükkanınızdan bir kopyasını önceden sipariş edebilmeniz gerektiği anlamına geliyor.

Pérez; The Infinity Gauntlet, New Teen Titans, Crisis on Infinite Earths ve The Avengers dahil birçok çalışması olmak üzere bazı önemli çalışmalarıyla son derece etkili bir çizgi roman kariyerinin tadını çıkardı. JLA/Avengers 2003’te çıkış yaptığında Pérez, sonunda Marvel ve DC Evrenlerini tek bir projede birleştirdi.

JLA/Avengers, iki yayıncı arasındaki son büyük iş birliği olmaya devam ediyor ancak Justice League’in bir versiyonu yakın zamanda Marvel’in Thor serisinde küçük bir görünüm aldı. DC’nin Doomsday Clock’u ayrıca Secret Crisis adlı potansiyel bir gelecek geçişine işaret etti, ancak bu hikâyenin gerçekten gerçekleşip gerçekleşmeyeceği belli değil.

JLA/Avengers reprint to honor George Pérez gets a release date | GamesRadar+


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -