Perşembe, Mart 23, 2023
Ana SayfaHABERLERJoker Filminin Devam Filmi 2023 Yılında Gelebilir!

Joker Filminin Devam Filmi 2023 Yılında Gelebilir!

2019 yılında The Holywood Reporter sitesinin yaptığı haber sayesinde, Joaquin Phoenix’in oynadığı Joker filminin devamı için çalışmalara başlandığını öğrenmiştik.

2020 yılında, Joaquin Phoenix‘in Joker hakkında The Playlist sitesine verdiği röportajda Phoenix, ”Joker hakkında keşfedilebilecek daha bir sürü yön olduğunu, ancak bunu yapıp yapmayacaklarını bilmediğini” söylemişti. Onun muallakta olan bu konuşması dışında, Joker’in devam filmi hakkında uzunca bir süre haber gelmemişti.

Ancak yakın zamanda kimliği belirsiz bir kaynağın verdiği bilgiye göre, Joker‘in devam filminin çekimlerinin 2023 yılında başlayacağı haberi internette dolaşmaya başladı. Aynı kaynak, Warner Bros.‘un filmin senaryosunun ilk taslağını eline aldığını da belirterek, karakterin ve filmin hayranlarına küçük bir umut ışığı oldu.

Bilginin kesinliği de bilginin kaynağı gibi belirsiz. Ancak bu tarz haberler izleyicilere filmi anımsatmak için yapılmış PR çalışmaları olabildiğinden bu bile karakterin severleri tarafından umut verici bir gelişme. Detaylar geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz.

 

 

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -