Cuma, Haziran 25, 2021
Ana SayfaHABERLERJustice League’den Yeni Fragman!

Justice League’den Yeni Fragman!

Justice League’den Yeni Fragman!

AH! İşte bunu beklemiyordum. Snyder Cut’ın beni böylesine gazlamasını hiç beklemiyordum.

Joss Whedon orijinal Justice Leauge’i devraldığında bu filmin olmayacağını herkes anlamıştı. Yönetmen vizyonları çok farklıydı bir kere fakat bu kadar heyecanlanacağıma hiç inanmazdım.

Snyder belki bu konuda artık WB’den revizyon yemediği için filmi çok güzel karartmış (gibi duruyor fragmanın yalancısıyız). Filmin süresinin iki katına çıkması çok güzel fakat yeterli mi bilmiyorum.

Justice League’den Yeni Fragman! ile ilgili görsel sonucu

Darkseid ciddi ciddi geliyor ama bu CGI ile Darkside’ı nasıl ciddiye alalım? Yani biraz daha para basamadınız? Bunu söyleme sebebim ise Marvel’ın Thanos ile bu işe  nokta koyması. Ve maalesef bu kadar destansı bir filmde Darkseid biraz sırıtmış.

Asıl mesele ise (tamamen şahsi teorim), bu filmde bir Darkseid savaşı görmeyeceğiz ama Darkside, Steppenwolf’un yanında bile komik duruyor. Umarım bu durum düzeltilir. Joss Whedon makas yerine testere ile daldığı sahneler galiba geri geldi mutluluk verici.

Fragmanın en ağır spoilerına geçelim. Fragmanı izlemek isterseniz:

Justice League’den Yeni Fragman! ile ilgili görsel sonucu

Joker be! Joker, Jared Leto’nun hakkının yendiğini düşünsemde bunu hiç dillendiremedin çünkü elimizde ne gömmek ne övmek için sebep vardı. Burada ise Joker farklı bir sekansta karşımıza çıkıyor ve Batman’e felsefik sorular soruyor daha çok materyal işlerin rengini değiştirir hayırlısı olsun diyoruz.

 

Justice League’den Yeni Fragman! ile ilgili görsel sonucu

BENZER HABERLER

Iron Studios: Harley Quinn Prime Scale Heykeli Geliyor!

0
Geçtiğimiz günlerde Iron Studios, 1/3 ölçekli ''Harley Quinn Prime Scale'' heykeli için ön siparişleri açtı. 3 adet değiştirilebilen kafa modellemesi ile gelen heykel 26'' (yaklaşık...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -