Salı, Eylül 27, 2022
Ana SayfaHABERLERJustice League’den Yeni Fragman!

Justice League’den Yeni Fragman!

Justice League’den Yeni Fragman!

AH! İşte bunu beklemiyordum. Snyder Cut’ın beni böylesine gazlamasını hiç beklemiyordum.

Joss Whedon orijinal Justice Leauge’i devraldığında bu filmin olmayacağını herkes anlamıştı. Yönetmen vizyonları çok farklıydı bir kere fakat bu kadar heyecanlanacağıma hiç inanmazdım.

Snyder belki bu konuda artık WB’den revizyon yemediği için filmi çok güzel karartmış (gibi duruyor fragmanın yalancısıyız). Filmin süresinin iki katına çıkması çok güzel fakat yeterli mi bilmiyorum.

Justice League’den Yeni Fragman! ile ilgili görsel sonucu

Darkseid ciddi ciddi geliyor ama bu CGI ile Darkside’ı nasıl ciddiye alalım? Yani biraz daha para basamadınız? Bunu söyleme sebebim ise Marvel’ın Thanos ile bu işe  nokta koyması. Ve maalesef bu kadar destansı bir filmde Darkseid biraz sırıtmış.

Asıl mesele ise (tamamen şahsi teorim), bu filmde bir Darkseid savaşı görmeyeceğiz ama Darkside, Steppenwolf’un yanında bile komik duruyor. Umarım bu durum düzeltilir. Joss Whedon makas yerine testere ile daldığı sahneler galiba geri geldi mutluluk verici.

Fragmanın en ağır spoilerına geçelim. Fragmanı izlemek isterseniz:

Justice League’den Yeni Fragman! ile ilgili görsel sonucu

Joker be! Joker, Jared Leto’nun hakkının yendiğini düşünsemde bunu hiç dillendiremedin çünkü elimizde ne gömmek ne övmek için sebep vardı. Burada ise Joker farklı bir sekansta karşımıza çıkıyor ve Batman’e felsefik sorular soruyor daha çok materyal işlerin rengini değiştirir hayırlısı olsun diyoruz.

 

Justice League’den Yeni Fragman! ile ilgili görsel sonucu

BENZER HABERLER

The Black Series: The Mandalorian 3’lü Paketi Geliyor!

0
Hasbro, Star Wars ürünlerine yenilerinin eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise The Black Series The Mandalorian, Ahsoka Tano ve Grogu 3'lü paketi oldu. Mandalorian...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -