Pazar, Mayıs 28, 2023
Ana SayfaÇİZGİ ROMANKEANU REEVES ARTIK ÇİZGİ ROMAN DÜNYASINDA!

KEANU REEVES ARTIK ÇİZGİ ROMAN DÜNYASINDA!

Çoğumuzun sevip, yakından takip ettiği Keanu Reeves, Matt Kindt ile takım olup “BRZRKR” adında yeni bir çizgi roman serisine imza atacak. “BOOM! Studios” altında çıkacak bu projenin ilk sayısı 7 Ekim tarihinde çıkacak ve 12 sayılık bir seri olacak.

Serimizin ana karakteri Amerika devleti için çalışan yetenekli ve sert bir savaşçı. Ne kadar da Keanu Reeves’lik bir rol diyenleriniz var ise bir de karaktere baktığınızda göreceksiniz ki oldukça kendisini andırıyor. Bana kalırsa bu çok büyük bir artı. Hikaye kısmının çoğunu Keanu Reeves’in yazdığını düşünürsek bu proje oldukça deneysel. Açıkçası bu tarz isimlerin çizgi roman dünyasına katkıda bulunması sürekli başımıza gelen bir durum değil. Keanu Reeves’in de şu anki popülaritesini ve kitlesini varsayarsak çizgi romana olan ilginin yüksek olacağını tahmin edebiliyoruz. Güzel olur veya olmaz henüz bilemesek de 12 sayı sürecek olması bizce doğru karar.

Gelen ilgi ve beğeniye göre bu tarz projelerin devam edeceğinden de eminiz. Keanu Reeves’in çocukluğundan beri çizgi romanları sevdiğini ve kendisinde önemli bir yeri olduğunu da bizzat kendi ağzından duymuştuk. Bu açıdan da bu projeyi sadece prestij için değil de gerçekten ortaya güzel bir iş çıkarmak için yapacağına inanıyorum. John Wick’i de oldukça andıran bu karakterimiz hakkında birkaç çizimden daha fazla bir bilgimiz yok. Seriyi heyecanla bekliyoruz ve çıktığı andan itibaren de takipte olacağız!

BENZER HABERLER

Hot Toys’dan The Flash – Batman (Modern Suit) Figürü Geliyor!

0
Hot Toys, The Flash filminden Michael Keaton'un canlandırdığı Batman'in Batman (Modern Suit) figürünü duyurdu. 11.5'' (30cm) uzunluğunda duran figür aksesuarları ise şu şekilde: 6 adet değiştirilebilir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -