Salı, Ağustos 16, 2022
Ana SayfaÇİZGİ ROMANKEANU REEVES ARTIK ÇİZGİ ROMAN DÜNYASINDA!

KEANU REEVES ARTIK ÇİZGİ ROMAN DÜNYASINDA!

Çoğumuzun sevip, yakından takip ettiği Keanu Reeves, Matt Kindt ile takım olup “BRZRKR” adında yeni bir çizgi roman serisine imza atacak. “BOOM! Studios” altında çıkacak bu projenin ilk sayısı 7 Ekim tarihinde çıkacak ve 12 sayılık bir seri olacak.

Serimizin ana karakteri Amerika devleti için çalışan yetenekli ve sert bir savaşçı. Ne kadar da Keanu Reeves’lik bir rol diyenleriniz var ise bir de karaktere baktığınızda göreceksiniz ki oldukça kendisini andırıyor. Bana kalırsa bu çok büyük bir artı. Hikaye kısmının çoğunu Keanu Reeves’in yazdığını düşünürsek bu proje oldukça deneysel. Açıkçası bu tarz isimlerin çizgi roman dünyasına katkıda bulunması sürekli başımıza gelen bir durum değil. Keanu Reeves’in de şu anki popülaritesini ve kitlesini varsayarsak çizgi romana olan ilginin yüksek olacağını tahmin edebiliyoruz. Güzel olur veya olmaz henüz bilemesek de 12 sayı sürecek olması bizce doğru karar.

Gelen ilgi ve beğeniye göre bu tarz projelerin devam edeceğinden de eminiz. Keanu Reeves’in çocukluğundan beri çizgi romanları sevdiğini ve kendisinde önemli bir yeri olduğunu da bizzat kendi ağzından duymuştuk. Bu açıdan da bu projeyi sadece prestij için değil de gerçekten ortaya güzel bir iş çıkarmak için yapacağına inanıyorum. John Wick’i de oldukça andıran bu karakterimiz hakkında birkaç çizimden daha fazla bir bilgimiz yok. Seriyi heyecanla bekliyoruz ve çıktığı andan itibaren de takipte olacağız!

BENZER HABERLER

Queen Studios: The Batman Figürünü Duyurdu!

0
Sevgili ahali, çok müşkül bir durumdayım. Müşküliyetimin sebebi ise Queen Studios'un 1/6 ölçekli figür serisi olan InArt serisinden duyurdukları The Batman figürü. InArt serisinin dördüncü...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -