Pazar, Eylül 25, 2022
Ana SayfaHEYKELKoto Inc.: Batman vs The Joker Heykelini Duyurdu!

Koto Inc.: Batman vs The Joker Heykelini Duyurdu!

Koto Inc.‘in ve Zerostar‘ın birlikte ürettiği, Sculpt Master serisinden Batman vs The Joker heykeli duyuruldu. Bu heykel Kotobukiya’nın, Koto Inc. koluna ayrılması ile birlikte çıkarttıkları ilk heykel oldu.

Heykelde, Batman’i, Joker’i boğazından tutup yumruklar şekilde görmekteyiz. Ayrıca heykelde Batman ve Joker bir Gargoyle üzerinde modellenmiş.

Heykelin uzunluğu yaklaşık 12″ (30cm) civarında. Fiyatı 350$ olan heykelin çıkış tarihi de 2022 yılının ilk çeyreği olarak açıklandı.

Bu heykelle anlıyoruz ki, Kotobukiya işleri büyütmeye ve çok daha kaliteli heykeller çıkartmaya başlayacak. Tabii bu kalite beraberinde daha büyük fiyatları da getirecektir.

 

BENZER HABERLER

The Black Series: The Mandalorian 3’lü Paketi Geliyor!

0
Hasbro, Star Wars ürünlerine yenilerinin eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise The Black Series The Mandalorian, Ahsoka Tano ve Grogu 3'lü paketi oldu. Mandalorian...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -