Salı, Mart 28, 2023
Ana SayfaHEYKELKoto Inc.: Batman vs The Joker Heykelini Duyurdu!

Koto Inc.: Batman vs The Joker Heykelini Duyurdu!

Koto Inc.‘in ve Zerostar‘ın birlikte ürettiği, Sculpt Master serisinden Batman vs The Joker heykeli duyuruldu. Bu heykel Kotobukiya’nın, Koto Inc. koluna ayrılması ile birlikte çıkarttıkları ilk heykel oldu.

Heykelde, Batman’i, Joker’i boğazından tutup yumruklar şekilde görmekteyiz. Ayrıca heykelde Batman ve Joker bir Gargoyle üzerinde modellenmiş.

Heykelin uzunluğu yaklaşık 12″ (30cm) civarında. Fiyatı 350$ olan heykelin çıkış tarihi de 2022 yılının ilk çeyreği olarak açıklandı.

Bu heykelle anlıyoruz ki, Kotobukiya işleri büyütmeye ve çok daha kaliteli heykeller çıkartmaya başlayacak. Tabii bu kalite beraberinde daha büyük fiyatları da getirecektir.

 

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -