Salı, Mart 21, 2023
Ana SayfaANİME / MANGAKotobukiya ARTFX J: My Hero Academia - Izuku Midoriya Heykelini Duyurdu! 

Kotobukiya ARTFX J: My Hero Academia – Izuku Midoriya Heykelini Duyurdu! 

“The deeper the darkness the more dazzling the light shines.” – Izuku Midoriya

Kotobukiya, son zamanlarda oldukça popüler olan ve benim de çok sevdiğim bir anime olan “My Hero Academia”dan Izuku Midoriya’nın heykelini duyurdu. Kahramanlığın meslek olduğu zamanda geçen anime olan “My Hero Academia”da baş rolümüz Izuku Midoriya olup onun baştan sona kahraman olma hikayesini konu alıyor. 

Kotobukiya, My Hero Academia – Izuku Midoriya ARTFX J Heykeli, 1/8 ölçek ebada sahip. Materyal olarak ise ABS ve PVC kullanılmış. Haziran 2019’da $91,99 (yaklaşık 502 TL) gibi bir fiyattan satışa çıkacak. Bu ARTFX J heykel serisinde anime’nin diğer karakterleri olan Katsuki Bakugo, Shoto Todoroki ve Ochaco Uraraka’da yer alıyor.

[foogallery id=”18124″]

Kimdir?

Izuku Midoriya ( 緑谷出久 ), Deku ( デク ) olarak da bilinen, Boku no Hero Academia animesinin ana karakteridir.

Özgünlüğü olmadan doğduğu halde hayali 1 numaralı kahraman All Might gibi olabilmektir. Daha sonradan All Might onu yakından izlemeye başlar, U.A. Lisesi’nde öğrenim görmeye başlamadan önce One For All özgünlüğünün dokuzuncu kullanıcısı olur.

Midoriya, oldukça ürkek, yardımsever ve kibar bir çocuktur. Normal olmayan durumlarda abartılı ifadelerle, aşırı tepki verir. Özgünlüksüz doğduğu için küçükken sürekli zorbalığa uğradığından, ilk başta oldukça güvensizdir, özellikle kahraman olma hayallerinin boşa olduğunu ifade eden, Bakugou Katsuki karşısında. Ama U.A.’ya kabul edildikten, yeni arkadaşlar edinip Bakugou ile yüzleştikten sonra, özgüven eksikliğinden kurtulmuş, hatta bir çok insana cesaret ve gaz verecek düzeye gelmiştir.

Kemal Deniz Gökçel
Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

PCS: Rocky III – Clubber Lang Heykelini Duyurdu!

0
Öncelikle Rocky filmlerini çok seven birisi olarak ruhu çekilmiş bu şeytan kılıklı James ''Clubber'' Lang'i günahım kadar sevmem (Karakteri canlandıran Mr. T'yi tenzih ediyorum)....
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -