Perşembe, Mart 23, 2023
Ana SayfaHEYKELKotobukiya: Boba Fett (Repaint Armor) Heykelini Duyurdu!

Kotobukiya: Boba Fett (Repaint Armor) Heykelini Duyurdu!

Merhabalar sevgili FSD ahalisi! Kotobukiya, The Book of Boba Fett serisinden Boba Fett karakterinin ARTFX+ heykelini duyurdu.

1/10 ölçekli heykel, 2 adet kafa modellemesiyle karşımıza çıkıyor. İlk kafa modellemesinde Boba’nın kasklı halini görürken diğer kafa modellemesinde Boba’nın yüzünü görmekteyiz. Açık yüz modellemesinde Boba Fett’i canlandıran aktör Temuera Morrison‘un yüzü gayet güzel işlenmiş duruyor.

Heykel, Kotobukiya’nın çoğu ürününde olduğu gibi ayaklarının altındaki mıknatıslar sayesinde stant üzerinde sergilenebiliyor. Şubat 2023‘te piyasaya çıkması planlanan heykelin fiyat bilgisi ise henüz paylaşılmadı.

Heykeller ile aram pek iyi olmasa da Kotobukiya’nın yaptığı bu seri hoşuma gidiyor. Özellikle değiştirebilir parçaları olması beğendiğim yönlerinden biri. Bu Boba Fett heykeli de gayet hoşuma gitti. Sizler bu heykel hakkında ne düşünüyorsunuz? Discord sunucumuzda fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

297371743_1133675343884403_3419700303954158681_n


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -