Pazar, Mayıs 16, 2021
Ana SayfaÇİZGİ ROMANKotobukiya: Marvel Comics – Captain Marvel Heykelini Duyurdu! 

Kotobukiya: Marvel Comics – Captain Marvel Heykelini Duyurdu! 

Marvel Comics – Captain Marvel 

Yıllardır süren Marvel Cinematic Universe (MCU)’nun son filmi olacak olan Avengers: Endgame’e bağlanması için yapılan ve yakında vizyona girecek olan Captain Marvel filminin çıkmasını merakla beklediğimiz şu günlerde Kotobukiya, bize daha da bir gaz verip Captain Marvel heykelini duyurudu. Daha fazla bekletmeden haberin detaylarına geçelim.  

Kotobukiya: Marvel Comics – Captain Marvel Heykelini Duyurdu! 
Kotobukiya: Marvel Comics – Captain Marvel Heykelini Duyurdu!

Kotobukiya’dan gelen yeni Marvel Comics – Kaptan Marvel ARTFX + Heykeli için birkaç resmi fotoğraf yayımlandı. 1/10 ölçekli heykel, halihazırda Sam Wilson Captain America, Black Panter, Vision, Scarlet Witch ve Thanos’u içeren yeni Avengers Statue serisinin bir parçası. Heykel tasarımı, sanatçı Adi Granov’un ilüstrasyonuna dayanıyor. Kendi fikrimi belirtmem gerekirse pozlaması ve vücut boyaması oldukça güzel ama ben sadece birazcık yüz boyamasında takılı kaldım. “Acaba daha güzel olabilir mi?” diye düşünmüyor değilim. İleri ki günlerde daha çok haber geldikçe paylaşacağız.

[foogallery id=”18269″]

Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

Popüler Sanatta Femme Fatale

0
Femme Fatale terimi Fransızca’daki femme kadın, fatale ölümcül, yazgısal kelimelerinin birleşiminden meydana gelmiştir. Keesey’e göre Femme Fatale karşı konulmaz baştan çıkarıcı cazibesiyle, erkekleri tehlikeye, yıkıma hatta ölüme...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -