Pazartesi, Ocak 30, 2023
Ana SayfaÇİZGİ ROMANKotobukiya: Marvel Comics – Captain Marvel Heykelini Duyurdu! 

Kotobukiya: Marvel Comics – Captain Marvel Heykelini Duyurdu! 

Marvel Comics – Captain Marvel 

Yıllardır süren Marvel Cinematic Universe (MCU)’nun son filmi olacak olan Avengers: Endgame’e bağlanması için yapılan ve yakında vizyona girecek olan Captain Marvel filminin çıkmasını merakla beklediğimiz şu günlerde Kotobukiya, bize daha da bir gaz verip Captain Marvel heykelini duyurudu. Daha fazla bekletmeden haberin detaylarına geçelim.  

Kotobukiya: Marvel Comics – Captain Marvel Heykelini Duyurdu! 
Kotobukiya: Marvel Comics – Captain Marvel Heykelini Duyurdu!

Kotobukiya’dan gelen yeni Marvel Comics – Kaptan Marvel ARTFX + Heykeli için birkaç resmi fotoğraf yayımlandı. 1/10 ölçekli heykel, halihazırda Sam Wilson Captain America, Black Panter, Vision, Scarlet Witch ve Thanos’u içeren yeni Avengers Statue serisinin bir parçası. Heykel tasarımı, sanatçı Adi Granov’un ilüstrasyonuna dayanıyor. Kendi fikrimi belirtmem gerekirse pozlaması ve vücut boyaması oldukça güzel ama ben sadece birazcık yüz boyamasında takılı kaldım. “Acaba daha güzel olabilir mi?” diye düşünmüyor değilim. İleri ki günlerde daha çok haber geldikçe paylaşacağız.

[foogallery id=”18269″]
Kemal Deniz Gökçel
Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

Oscar Ödülleri’nde 2023 Adayları Açıklandı

0
Oscar Ödülleri ya da bir diğer adıyla Akademi Ödülleri'nin 2023 adayları bugün TSİ 16:30'da yapılan yayınla duyuruldu. Sunumunu Riz Ahmed ve Allison Williams'ın yaptığı...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -