Salı, Eylül 27, 2022
Ana SayfaÇİZGİ ROMANKotobukiya: Marvel Comics – Captain Marvel Heykelini Duyurdu! 

Kotobukiya: Marvel Comics – Captain Marvel Heykelini Duyurdu! 

Marvel Comics – Captain Marvel 

Yıllardır süren Marvel Cinematic Universe (MCU)’nun son filmi olacak olan Avengers: Endgame’e bağlanması için yapılan ve yakında vizyona girecek olan Captain Marvel filminin çıkmasını merakla beklediğimiz şu günlerde Kotobukiya, bize daha da bir gaz verip Captain Marvel heykelini duyurudu. Daha fazla bekletmeden haberin detaylarına geçelim.  

Kotobukiya: Marvel Comics – Captain Marvel Heykelini Duyurdu! 
Kotobukiya: Marvel Comics – Captain Marvel Heykelini Duyurdu!

Kotobukiya’dan gelen yeni Marvel Comics – Kaptan Marvel ARTFX + Heykeli için birkaç resmi fotoğraf yayımlandı. 1/10 ölçekli heykel, halihazırda Sam Wilson Captain America, Black Panter, Vision, Scarlet Witch ve Thanos’u içeren yeni Avengers Statue serisinin bir parçası. Heykel tasarımı, sanatçı Adi Granov’un ilüstrasyonuna dayanıyor. Kendi fikrimi belirtmem gerekirse pozlaması ve vücut boyaması oldukça güzel ama ben sadece birazcık yüz boyamasında takılı kaldım. “Acaba daha güzel olabilir mi?” diye düşünmüyor değilim. İleri ki günlerde daha çok haber geldikçe paylaşacağız.

[foogallery id=”18269″]
Kemal Deniz Gökçel
Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

The Black Series: The Mandalorian 3’lü Paketi Geliyor!

0
Hasbro, Star Wars ürünlerine yenilerinin eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise The Black Series The Mandalorian, Ahsoka Tano ve Grogu 3'lü paketi oldu. Mandalorian...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -