Salı, Haziran 6, 2023
Ana SayfaÇİZGİ ROMANKotobukiya: Marvel Comics – Captain Marvel Heykelini Duyurdu! 

Kotobukiya: Marvel Comics – Captain Marvel Heykelini Duyurdu! 

Marvel Comics – Captain Marvel 

Yıllardır süren Marvel Cinematic Universe (MCU)’nun son filmi olacak olan Avengers: Endgame’e bağlanması için yapılan ve yakında vizyona girecek olan Captain Marvel filminin çıkmasını merakla beklediğimiz şu günlerde Kotobukiya, bize daha da bir gaz verip Captain Marvel heykelini duyurudu. Daha fazla bekletmeden haberin detaylarına geçelim.  

Kotobukiya: Marvel Comics – Captain Marvel Heykelini Duyurdu! 
Kotobukiya: Marvel Comics – Captain Marvel Heykelini Duyurdu!

Kotobukiya’dan gelen yeni Marvel Comics – Kaptan Marvel ARTFX + Heykeli için birkaç resmi fotoğraf yayımlandı. 1/10 ölçekli heykel, halihazırda Sam Wilson Captain America, Black Panter, Vision, Scarlet Witch ve Thanos’u içeren yeni Avengers Statue serisinin bir parçası. Heykel tasarımı, sanatçı Adi Granov’un ilüstrasyonuna dayanıyor. Kendi fikrimi belirtmem gerekirse pozlaması ve vücut boyaması oldukça güzel ama ben sadece birazcık yüz boyamasında takılı kaldım. “Acaba daha güzel olabilir mi?” diye düşünmüyor değilim. İleri ki günlerde daha çok haber geldikçe paylaşacağız.

[foogallery id=”18269″]
Kemal Deniz Gökçel
Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

En İyi Spider-Man Filmi Hangisi?

0
Çizgi roman uyarlaması filmler denilince akla ilk gelen karakterlerden biri de şüphesiz ki mahallemizin dostu Spider-Man'dir. Sinemaya sayısız kez farklı evrenlerle uyarlanan, çizgi romanlarından...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -