Pazar, Mayıs 16, 2021
Ana SayfaANİME / MANGAKotobukiya: City Hunter Movie - Ryo Saeba Figürünü Ön Siparişe Açtı!

Kotobukiya: City Hunter Movie – Ryo Saeba Figürünü Ön Siparişe Açtı!

City Hunter Movie – Ryo Saeba

Üzerinden biraz zaman geçmiş olsa da (30 yıl kadarcık) havalı tavrından hiç ödün vermeyen bir karakterin figürünün ön siparişe çıkarıldığının haberini vermek isterim. Bu karakter City Hunter filminden Ryo Saeba. Şimdi haberin detaylarına geçelim.

Serinin 30. yıl dönümünü kutlayan animasyon filmi “City Hunter Movie: Shinjuku Private Eyes”, ve bu konuda oldukça yetenekli silahlı adam (“Shinjuku aygırı …” olarak da bilinir) Ryo Saeba. 1/8 ölçekli olan bu figür orijinal çizimlerine ve tasarıma bağlı kalınarak yapılmış ve boyama işleminde üst düzey bir iş çıkarılmış. Eğer bu serinin bir hayranıysanız buradan daha fazla detaya ve ön sipariş vermek için siteye gidebilirsiniz.

[foogallery id=”21186″]

 

Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

Sideshow: Anakin Skywalker ve Rancor Heykellerini Ön Siparişe Açtı!

0
Sideshow, 4 Mayıs Dünya Star Wars gününde duyurduğu Anakin Skywalker ve Rancor heykellerini ön siparişe sundu. Anakin Skywalker heykeli Sideshow'un Mythos heykel serisinden ve Anakin...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -