Cumartesi, Kasım 26, 2022
Ana SayfaANİME / MANGAKotobukiya: City Hunter Movie - Ryo Saeba Figürünü Ön Siparişe Açtı!

Kotobukiya: City Hunter Movie – Ryo Saeba Figürünü Ön Siparişe Açtı!

City Hunter Movie – Ryo Saeba

Üzerinden biraz zaman geçmiş olsa da (30 yıl kadarcık) havalı tavrından hiç ödün vermeyen bir karakterin figürünün ön siparişe çıkarıldığının haberini vermek isterim. Bu karakter City Hunter filminden Ryo Saeba. Şimdi haberin detaylarına geçelim.

Serinin 30. yıl dönümünü kutlayan animasyon filmi “City Hunter Movie: Shinjuku Private Eyes”, ve bu konuda oldukça yetenekli silahlı adam (“Shinjuku aygırı …” olarak da bilinir) Ryo Saeba. 1/8 ölçekli olan bu figür orijinal çizimlerine ve tasarıma bağlı kalınarak yapılmış ve boyama işleminde üst düzey bir iş çıkarılmış. Eğer bu serinin bir hayranıysanız buradan daha fazla detaya ve ön sipariş vermek için siteye gidebilirsiniz.

[foogallery id=”21186″]

 

Kemal Deniz Gökçel
Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! 

Diamond Select Toys: G.I. Joe, Marvel ve Star Wars figürleri!

0
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! Uzun zamandır DST ürünleri almıyor ama açıkçası duyurdukları Doctor Strange heykeli ile...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy! Hem YouTube kanalında yeni başladığı Takipleştiklerim Show'u ve içerik üreticisi olarak...
- Reklam -