Perşembe, Haziran 8, 2023
Ana SayfaANİME / MANGAKotobukiya: City Hunter Movie - Ryo Saeba Figürünü Ön Siparişe Açtı!

Kotobukiya: City Hunter Movie – Ryo Saeba Figürünü Ön Siparişe Açtı!

City Hunter Movie – Ryo Saeba

Üzerinden biraz zaman geçmiş olsa da (30 yıl kadarcık) havalı tavrından hiç ödün vermeyen bir karakterin figürünün ön siparişe çıkarıldığının haberini vermek isterim. Bu karakter City Hunter filminden Ryo Saeba. Şimdi haberin detaylarına geçelim.

Serinin 30. yıl dönümünü kutlayan animasyon filmi “City Hunter Movie: Shinjuku Private Eyes”, ve bu konuda oldukça yetenekli silahlı adam (“Shinjuku aygırı …” olarak da bilinir) Ryo Saeba. 1/8 ölçekli olan bu figür orijinal çizimlerine ve tasarıma bağlı kalınarak yapılmış ve boyama işleminde üst düzey bir iş çıkarılmış. Eğer bu serinin bir hayranıysanız buradan daha fazla detaya ve ön sipariş vermek için siteye gidebilirsiniz.

[foogallery id=”21186″]

 

Kemal Deniz Gökçel
Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

Hot Toys: Hong Kong’da The Flash Filmi İçin Sergi Açıyor!

0
Bu yaz Hot Toys, Warner Bros. yapımlarından esinlenerek 100. yıl dönemini kutlamak için bir dizi etkinlik düzenliyor. Öncelikle DC'nin The Flash filmini konu alan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -