Salı, Şubat 7, 2023
Ana SayfaÇİZGİ ROMANKotobukiya: DC Comics Batman Hush ARTFX+ Heykeli!

Kotobukiya: DC Comics Batman Hush ARTFX+ Heykeli!

Kotobukiya: DC Comics Batman Hush ARTFX+ Heykeli!

Kotobukiya, DC Comics Batman Hush ARTFX+ Heykeli geliyor!

Hush sanıyorum ki en sevdiğim Batman hikayelerinden birisi.Gerek çizgileri gerek hikayesi her bir ayrıntısına hayran olduğum paneller barındırıyor.

Kotobukiya‘nın 2017 yılında bizlerle buluşturduğu “ARTFX+ Batman & Robin Two Pack” setini hatırlıyorsunuzdur. Bir türlü koleksiyonuma ekleyememiştim bu seti ama yakındır. Ah işte yeni ürünümüz ise bu setteki Batman‘in yeni bir boya paleti ile boyanmış ve yeni bir kutu ile paketlenmiş hali. Ben seti ilk gördüğüm günden beri gerçekten koleksiyonuma eklemeyi istiyorum. Özellikle hem Batman‘in hem de Robin‘in modellemesi ve boya uygulaması nefis.

Batman‘in 80. yaşı kapsamında çıkartılan ürünlerden birisi Batman Hush ARTFX+ heykeli. 6.1 inç (16-17cm) ebatı olan heykel 2019 Eylül ayında koleksiyonlarımıza katılacak. Satış fiyatı ise $67.99.

[foogallery id=”22015″]
Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Hasbro’dan Transformers: Rise of the Beasts – Scourge Figürü!

0
Hasbro, Transformers tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son çıkardıkları figür ise ''Transformers Studio Series 101: Rise of the Beasts - Scourge'' figürü oldu. Figür,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -