Pazartesi, Haziran 21, 2021
Ana SayfaÇİZGİ ROMANKotobukiya: DC Comics Batman Hush ARTFX+ Heykeli!

Kotobukiya: DC Comics Batman Hush ARTFX+ Heykeli!

Kotobukiya: DC Comics Batman Hush ARTFX+ Heykeli!

Kotobukiya, DC Comics Batman Hush ARTFX+ Heykeli geliyor!

Hush sanıyorum ki en sevdiğim Batman hikayelerinden birisi.Gerek çizgileri gerek hikayesi her bir ayrıntısına hayran olduğum paneller barındırıyor.

Kotobukiya‘nın 2017 yılında bizlerle buluşturduğu “ARTFX+ Batman & Robin Two Pack” setini hatırlıyorsunuzdur. Bir türlü koleksiyonuma ekleyememiştim bu seti ama yakındır. Ah işte yeni ürünümüz ise bu setteki Batman‘in yeni bir boya paleti ile boyanmış ve yeni bir kutu ile paketlenmiş hali. Ben seti ilk gördüğüm günden beri gerçekten koleksiyonuma eklemeyi istiyorum. Özellikle hem Batman‘in hem de Robin‘in modellemesi ve boya uygulaması nefis.

Batman‘in 80. yaşı kapsamında çıkartılan ürünlerden birisi Batman Hush ARTFX+ heykeli. 6.1 inç (16-17cm) ebatı olan heykel 2019 Eylül ayında koleksiyonlarımıza katılacak. Satış fiyatı ise $67.99.

[foogallery id=”22015″]

BENZER HABERLER

Hasbro: The Bad Batch Serisinden İlk The Vintage Collection Figürleri!

0
Hasbro, The Bad Batch dizisinden 4 yeni The Vintage Collection figürü duyurdu. 4-Pack halinde olan bu figürler; Captain Ballast, Captain Rex, Captain Grey ve...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -