Salı, Haziran 6, 2023
Ana SayfaÇİZGİ ROMANKotobukiya: DC Comics Batman Hush ARTFX+ Heykeli!

Kotobukiya: DC Comics Batman Hush ARTFX+ Heykeli!

Kotobukiya: DC Comics Batman Hush ARTFX+ Heykeli!

Kotobukiya, DC Comics Batman Hush ARTFX+ Heykeli geliyor!

Hush sanıyorum ki en sevdiğim Batman hikayelerinden birisi.Gerek çizgileri gerek hikayesi her bir ayrıntısına hayran olduğum paneller barındırıyor.

Kotobukiya‘nın 2017 yılında bizlerle buluşturduğu “ARTFX+ Batman & Robin Two Pack” setini hatırlıyorsunuzdur. Bir türlü koleksiyonuma ekleyememiştim bu seti ama yakındır. Ah işte yeni ürünümüz ise bu setteki Batman‘in yeni bir boya paleti ile boyanmış ve yeni bir kutu ile paketlenmiş hali. Ben seti ilk gördüğüm günden beri gerçekten koleksiyonuma eklemeyi istiyorum. Özellikle hem Batman‘in hem de Robin‘in modellemesi ve boya uygulaması nefis.

Batman‘in 80. yaşı kapsamında çıkartılan ürünlerden birisi Batman Hush ARTFX+ heykeli. 6.1 inç (16-17cm) ebatı olan heykel 2019 Eylül ayında koleksiyonlarımıza katılacak. Satış fiyatı ise $67.99.

[foogallery id=”22015″]
Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Hot Toys: The Flash – Batman and Batcycle Figürünü Duyurdu!

0
Hot Toys, önümüzdeki aylarda çıkacak olan The Flash filminden Ben Affleck'in canlandırdığı Batman karakterini ve Batcycle aracını duyurdu. Bundan önce yine The Flash filminden...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -