Pazar, Eylül 25, 2022
Ana SayfaÇİZGİ ROMANKotobukiya: DC Comics Batman Hush ARTFX+ Heykeli!

Kotobukiya: DC Comics Batman Hush ARTFX+ Heykeli!

Kotobukiya: DC Comics Batman Hush ARTFX+ Heykeli!

Kotobukiya, DC Comics Batman Hush ARTFX+ Heykeli geliyor!

Hush sanıyorum ki en sevdiğim Batman hikayelerinden birisi.Gerek çizgileri gerek hikayesi her bir ayrıntısına hayran olduğum paneller barındırıyor.

Kotobukiya‘nın 2017 yılında bizlerle buluşturduğu “ARTFX+ Batman & Robin Two Pack” setini hatırlıyorsunuzdur. Bir türlü koleksiyonuma ekleyememiştim bu seti ama yakındır. Ah işte yeni ürünümüz ise bu setteki Batman‘in yeni bir boya paleti ile boyanmış ve yeni bir kutu ile paketlenmiş hali. Ben seti ilk gördüğüm günden beri gerçekten koleksiyonuma eklemeyi istiyorum. Özellikle hem Batman‘in hem de Robin‘in modellemesi ve boya uygulaması nefis.

Batman‘in 80. yaşı kapsamında çıkartılan ürünlerden birisi Batman Hush ARTFX+ heykeli. 6.1 inç (16-17cm) ebatı olan heykel 2019 Eylül ayında koleksiyonlarımıza katılacak. Satış fiyatı ise $67.99.

[foogallery id=”22015″]
Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

The Black Series: The Mandalorian 3’lü Paketi Geliyor!

0
Hasbro, Star Wars ürünlerine yenilerinin eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise The Black Series The Mandalorian, Ahsoka Tano ve Grogu 3'lü paketi oldu. Mandalorian...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -