Pazar, Mayıs 16, 2021
Ana SayfaÇİZGİ ROMANKotobukiya: Deadpool Maximum Fine Art Heykel Ön-Siparişte!

Kotobukiya: Deadpool Maximum Fine Art Heykel Ön-Siparişte!

Kotobukiya, yaramaz kahramanımız Deadpool ile tekrar sahnede!

Uzun süredir yeni bir Deadpool bekliyordum Kotobukiya’dan zira sürekli Star Wars ve diğer popüler ürünlerin haberlerinden biraz bayılmaya başlamıştım ki ofisimize yepisyeni bir Deadpool heykel haberi düştü.

1/6 ölçeğinde (yaklaşık 30 cm) heykelimiz polystone materyalden üretilmiş. Elinde katanası ile klasik Deadpool pozlamalarından birine sahip heykelin detayları gerçekten muazzam güzellikte. Tabii ki Kotobukiya’nın fine art gibi serilerindeki fiyatlar bizleri biraz üzmekte. $329.99 fiyat etiketi ile şuanda Kotos.com adresinden ön sipariş edebilirsiniz.

Açıkçası ben hem modellemesini, hem boya işçiliğini beğendim. Heykelin ufak bir de diorama tabana sahip. Koleksiyonlarımıza katılış tarihi ise 2020 Kasım ayı.

Fotoğraf Galerisi:

[foogallery id=”22549″]

BENZER HABERLER

Popüler Sanatta Femme Fatale

0
Femme Fatale terimi Fransızca’daki femme kadın, fatale ölümcül, yazgısal kelimelerinin birleşiminden meydana gelmiştir. Keesey’e göre Femme Fatale karşı konulmaz baştan çıkarıcı cazibesiyle, erkekleri tehlikeye, yıkıma hatta ölüme...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -