Pazartesi, Ocak 30, 2023
Ana SayfaÇİZGİ ROMANKotobukiya: Deadpool Maximum Fine Art Heykel Ön-Siparişte!

Kotobukiya: Deadpool Maximum Fine Art Heykel Ön-Siparişte!

Kotobukiya, yaramaz kahramanımız Deadpool ile tekrar sahnede!

Uzun süredir yeni bir Deadpool bekliyordum Kotobukiya’dan zira sürekli Star Wars ve diğer popüler ürünlerin haberlerinden biraz bayılmaya başlamıştım ki ofisimize yepisyeni bir Deadpool heykel haberi düştü.

1/6 ölçeğinde (yaklaşık 30 cm) heykelimiz polystone materyalden üretilmiş. Elinde katanası ile klasik Deadpool pozlamalarından birine sahip heykelin detayları gerçekten muazzam güzellikte. Tabii ki Kotobukiya’nın fine art gibi serilerindeki fiyatlar bizleri biraz üzmekte. $329.99 fiyat etiketi ile şuanda Kotos.com adresinden ön sipariş edebilirsiniz.

Açıkçası ben hem modellemesini, hem boya işçiliğini beğendim. Heykelin ufak bir de diorama tabana sahip. Koleksiyonlarımıza katılış tarihi ise 2020 Kasım ayı.

Fotoğraf Galerisi:

[foogallery id=”22549″]

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Oscar Ödülleri’nde 2023 Adayları Açıklandı

0
Oscar Ödülleri ya da bir diğer adıyla Akademi Ödülleri'nin 2023 adayları bugün TSİ 16:30'da yapılan yayınla duyuruldu. Sunumunu Riz Ahmed ve Allison Williams'ın yaptığı...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -