Salı, Haziran 6, 2023
Ana SayfaÇİZGİ ROMANKotobukiya: Deadpool Maximum Fine Art Heykel Ön-Siparişte!

Kotobukiya: Deadpool Maximum Fine Art Heykel Ön-Siparişte!

Kotobukiya, yaramaz kahramanımız Deadpool ile tekrar sahnede!

Uzun süredir yeni bir Deadpool bekliyordum Kotobukiya’dan zira sürekli Star Wars ve diğer popüler ürünlerin haberlerinden biraz bayılmaya başlamıştım ki ofisimize yepisyeni bir Deadpool heykel haberi düştü.

1/6 ölçeğinde (yaklaşık 30 cm) heykelimiz polystone materyalden üretilmiş. Elinde katanası ile klasik Deadpool pozlamalarından birine sahip heykelin detayları gerçekten muazzam güzellikte. Tabii ki Kotobukiya’nın fine art gibi serilerindeki fiyatlar bizleri biraz üzmekte. $329.99 fiyat etiketi ile şuanda Kotos.com adresinden ön sipariş edebilirsiniz.

Açıkçası ben hem modellemesini, hem boya işçiliğini beğendim. Heykelin ufak bir de diorama tabana sahip. Koleksiyonlarımıza katılış tarihi ise 2020 Kasım ayı.

Fotoğraf Galerisi:

[foogallery id=”22549″]

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

En İyi Spider-Man Filmi Hangisi?

0
Çizgi roman uyarlaması filmler denilince akla ilk gelen karakterlerden biri de şüphesiz ki mahallemizin dostu Spider-Man'dir. Sinemaya sayısız kez farklı evrenlerle uyarlanan, çizgi romanlarından...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -