Salı, Mayıs 11, 2021
Ana SayfaÇİZGİ ROMANKotobukiya: Doctor Strange ARTFX Premier Heykeli Ön Siparişte!

Kotobukiya: Doctor Strange ARTFX Premier Heykeli Ön Siparişte!

Doctor Strange ARTFX Premier

Marvel evreninde doktorlar hiç bitmez. Doctor Octopus olsun, Doctor Doom olsun hep varlardı ve var olacaklar ama aralarında bir doktor var ki o en “Garip olanı olabilir. Maalesef bu şakayı yapmak zorundaydım ama evet Doctor Strange’den bahsediyorum. Kotobukiya yeni ARTFX Premier heykelini duyurup ön siparişlere açtı. Daha fazla uzatmadan haberin detaylarına geçelim.  

Kotobukiya: Doctor Strange ARTFX Premier Heykeli Ön Siparişte!
Kotobukiya: Doctor Strange ARTFX Premier Heykeli Ön Siparişte!

1/10 ölçekli olan heykel, dijital heykelciliği kullanarak en ince ayrıntısına kadar tasarlandı ve bu ustalıkla işlendi. Bu eserdeki işçilik, heykel yapımından boyamasına kadar büyük önem gösterilerek yapıldı. Gölgeleme ile basit bir baz kat deseni takip eden diğer parçaların aksine. ARTFX Premier, figür boyama standartlarını yeniden şekillendirdi diyebiliriz. Heykelin her bir parçası, bitmiş ürüne benzeri görülmemiş bir güzellik ve derinlik hissi veren birkaç boya türüyle kaplanmıştır. Çeyrek boyutundan daha küçük olan her heykelin yüzü etkileyici ve gerçekçi detaylarla doludur. Kıyafet içindeki dokular, aydınlatma ve açıya bağlı olarak çeşitli tonlarda görülebilen boya işinden yüce bir güzellik ile tasvir edilmiştir; normal aydınlatmada gök mavisinden hafif yeşil bir renge. Havaya yükselme pelerini, özellikle bu heykel için kullanılan güzel dalgalı renk geçişine bağlı olarak kırmızı veya mor olarak görülebilir. 

Kotobukiya: Doctor Strange ARTFX Premier Heykeli Ön Siparişte!
Kotobukiya: Doctor Strange ARTFX Premier Heykeli Ön Siparişte!

“I’ve come to bargain!”

Yeni oyulmuş taban, bir elektrik prizine bağlandığında tabanın aydınlatılmasını sağlayan ve renklendirmeden gizemli bir hava veren mikro USB yuvasına sahip. Bu heykel, tabandan boya işine kadar dünya dışı bir hava yayıyor. Ondan önceki diğer Avengers heykelleri gibi, mermerden esinlenen bir motif ve şekle dayalı özgün bir çizim de dahil olmak üzere zarif detaylarla dolup taşan sofistike ambalajlarda gelir.

Ek olarak, bu sınırlı üretim heykelleri, her bir parçayı benzersiz bir orijinal olarak sertifikalandıran, altınla basılmış bir koleksiyoner numarası içeren bir sertifika ile birlikte gelir. Aralık 2019’da $189.99 (yaklaşık 1.105 TL) gibi bir fiyattan satışa çıkarılacak.  

Ürünün Ön Sipariş sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

[foogallery id=”23123″]

Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

Venom: Let There Be Carnage’dan İlk Fragman Geldi!

0
Hayranlar tarafından pek de sevilmeyen ilk Venom filminin devamı Venom: Let There Be Carnage’dan ilk fragman geldi. Fragman Venom’un insanlara alışmasını ve ilişkilerini göstererek başlıyor....
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -