Çarşamba, Kasım 30, 2022
Ana SayfaÇİZGİ ROMANKotobukiya: Domino Bishoujo Heykeli Ön Siparişte!

Kotobukiya: Domino Bishoujo Heykeli Ön Siparişte!

Domino Bishoujo Heykeli

Son zamanlarda oldukça popüler olmaya başlayan X-Men‘den Domino şimdi de Kotobukiya ile Bishoujo serisine dahil oluyor. Şimdi haberin detaylarına geçelim. 

Kotobukiya: Domino Bishoujo Heykeli Ön Sİparişte!
Kotobukiya: Domino Bishoujo Heykeli Ön Sİparişte!

Popülerliği yükselen bir karakter, olasılık değiştirici (kısaca şanslı) güçlere sahip mutant Domino, BISHOUJO serisine katılıyor! Gail Simone ve David Baldeon’ın 2018’li Domino çizgi romanına dayanan Domino’nun şık ve modern kostümü illüstratör Shunya Yamashita tarafından BISHOUJO tarzında gösteriliyor. 

Domino’nun zarif elbisesi, metalik, sedefli ve parlak boyaların bir kombinasyonu ile boyanmış ve ona çarpıcı ve göz alıcı bir görünüm kazandırıyor. Keskin nişancı paralı asker, çift tabancasını kullanır ve omzunun üzerinden serin ve karışık bir ifadeyle bakar. Shunya Yamashita’nın özgün konsept sanatı sebebiyle oldukça detaylı ve iyi bir boyama kalitesi ile geliyor ve Domino’nun çekiciliğini ve kişiliğini tamamen yansıtıyor. Heykel, seçtiğiniz yerde sergilemeniz için Domino’nun X-FORCE takım arkadaşı Deadpool’un minyatür bir bebeğiyle birlikte geliyor. Şimdiden ön-sipariş verin ve bu şanslı kızı ve şanssız arkadaşı Deadpool‘u koleksiyonunuza ekleyin. $99’den satışa sunulacak heykel Eylül 2019’da raflarda yerini alacak. Sipariş vermek için web sitelerine buradan ulaşabilirsiniz.

[foogallery id=”21313″]
Kemal Deniz Gökçel
Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER
Assassin’s Creed

PureArts’dan Assassin’s Creed- Animus Connor Heykeli Geliyor!

0
PureArts, Assasin's Creed- Animus serisine yeni ürünler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise Assasin's Creed- Animus Connor heykeli oldu. 1/4 ölçekli bu heykel, 58...
- Reklam -

Çok Okunanlar

KATIL BUTONU AÇILDI! – ÜYELİKLER HAZIR!

0
Figürcünün Seyir Defterinden merhabalar! Öncelikle hepinize sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Sizin sayenizde "Katıl Butonu" açıldı! Katıl ile kanala destek olmak isterseniz sizin için 4 farklı...
- Reklam -