Çarşamba, Kasım 30, 2022
Ana SayfaÇİZGİ ROMANKotobukiya: Marvel Avengers ARTFX+ Vision Ön-siparişte!

Kotobukiya: Marvel Avengers ARTFX+ Vision Ön-siparişte!

Kotobuykiya ARTFX+ VISION!

Heykel yapan firmalar arasında, fiyat ve işçilik olarak açık ara en başarılılardan Kotobukiya, Marvel‘in Avengers çizgi roman serisinden fırlamış ARFX+ Vision‘u ön-siparişe açtı. Kotobukiya‘nın çok nadir olarak kötü işler çıkardığını gördük. Hatta belki görmedik desem, yalan olmaz. Bu nedenle yayınladıkları her şey, heykel koleksiyoncularını tekrar tekrar mutlu ediyor. Tabii, özellikle Kotobukiya topluyorsanız, geri kalan her şeyde olduğu gibi, ceplerinizin boş olma durumunu, kesinlikle anlıyoruz.

Heykele Vision‘un sinematik evrendeki değil, Avengers çizgi romanındaki versiyonu işlenmiş. Adi Granov‘un mükemmel çizgilerinden esinlenmiş olduğunu düşünürsek, bu durum, kesinlikle heykele daha büyük bir önem ve artı puan katıyor. Kendisi çizimlerini beğeniyle takip ettiğimiz illüstratörlerin arasında.

Kotobukiya: Marvel Avengers ARTFX+ Vision Ön-siparişte!

Havalı duruşuyla Vision, 1/10 ölçekli kategorisinde. Ellerini artık uçmak için mi uzatmış, yoksa çok sevdiği Scarlett Witch‘e mi ulaşmaya çalışıyor bilemiyoruz. Hoş durduğu kesin ama.

Ürün tanıtımında şöyle bir kısım verilmiş:

”Thanos’u alt etmek için bütün Avengers üyelerini toplayın!”

. Tabii, heykeli aldıktan sonra siz mi Thanos’u alt edersiniz, yoksa, Thanos mu gelip Vision’n zihin taşını almak için kafasını kırar, bilemiyoruz. Gerçi bizim koşullarımızda Thanos, muhtemelen misafir çocukları olacaktır.

Ön-siparişe sunulan Vision, $80 fiyatında (yaklaşık 450 lira). 2019 Mayıs ayının son günlerine doğru çıkacak heykeli heyecanla bekliyoruz.

Meraklıları için ön sipariş linkine buradan ulaşabilirsiniz.

[foogallery id=”15315″]
Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER
Assassin’s Creed

PureArts’dan Assassin’s Creed- Animus Connor Heykeli Geliyor!

0
PureArts, Assasin's Creed- Animus serisine yeni ürünler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise Assasin's Creed- Animus Connor heykeli oldu. 1/4 ölçekli bu heykel, 58...
- Reklam -

Çok Okunanlar

KATIL BUTONU AÇILDI! – ÜYELİKLER HAZIR!

0
Figürcünün Seyir Defterinden merhabalar! Öncelikle hepinize sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Sizin sayenizde "Katıl Butonu" açıldı! Katıl ile kanala destek olmak isterseniz sizin için 4 farklı...
- Reklam -