Perşembe, Haziran 8, 2023
Ana SayfaÇİZGİ ROMANKotobukiya: Marvel Avengers ARTFX+ Vision Ön-siparişte!

Kotobukiya: Marvel Avengers ARTFX+ Vision Ön-siparişte!

Kotobuykiya ARTFX+ VISION!

Heykel yapan firmalar arasında, fiyat ve işçilik olarak açık ara en başarılılardan Kotobukiya, Marvel‘in Avengers çizgi roman serisinden fırlamış ARFX+ Vision‘u ön-siparişe açtı. Kotobukiya‘nın çok nadir olarak kötü işler çıkardığını gördük. Hatta belki görmedik desem, yalan olmaz. Bu nedenle yayınladıkları her şey, heykel koleksiyoncularını tekrar tekrar mutlu ediyor. Tabii, özellikle Kotobukiya topluyorsanız, geri kalan her şeyde olduğu gibi, ceplerinizin boş olma durumunu, kesinlikle anlıyoruz.

Heykele Vision‘un sinematik evrendeki değil, Avengers çizgi romanındaki versiyonu işlenmiş. Adi Granov‘un mükemmel çizgilerinden esinlenmiş olduğunu düşünürsek, bu durum, kesinlikle heykele daha büyük bir önem ve artı puan katıyor. Kendisi çizimlerini beğeniyle takip ettiğimiz illüstratörlerin arasında.

Kotobukiya: Marvel Avengers ARTFX+ Vision Ön-siparişte!

Havalı duruşuyla Vision, 1/10 ölçekli kategorisinde. Ellerini artık uçmak için mi uzatmış, yoksa çok sevdiği Scarlett Witch‘e mi ulaşmaya çalışıyor bilemiyoruz. Hoş durduğu kesin ama.

Ürün tanıtımında şöyle bir kısım verilmiş:

”Thanos’u alt etmek için bütün Avengers üyelerini toplayın!”

. Tabii, heykeli aldıktan sonra siz mi Thanos’u alt edersiniz, yoksa, Thanos mu gelip Vision’n zihin taşını almak için kafasını kırar, bilemiyoruz. Gerçi bizim koşullarımızda Thanos, muhtemelen misafir çocukları olacaktır.

Ön-siparişe sunulan Vision, $80 fiyatında (yaklaşık 450 lira). 2019 Mayıs ayının son günlerine doğru çıkacak heykeli heyecanla bekliyoruz.

Meraklıları için ön sipariş linkine buradan ulaşabilirsiniz.

[foogallery id=”15315″]
Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER
McFarlane: Yeni Harley Quinn ve Batman Heykelleri Duyuruldu!

McFarlane: Yeni Harley Quinn ve Batman Heykelleri Duyuruldu!

0
McFarlane Toys, lisansını aldığı DC Direct markası altında yeni ürünler çıkarmaya devam ediyor. Benim de koleksiyoncusu olduğum dünyalar güzeli Black & White serisi heykellerine Lee...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -