Pazartesi, Haziran 21, 2021
Ana SayfaÇİZGİ ROMANKotobukiya: Marvel Avengers ARTFX+ Vision Ön-siparişte!

Kotobukiya: Marvel Avengers ARTFX+ Vision Ön-siparişte!

Kotobuykiya ARTFX+ VISION!

Heykel yapan firmalar arasında, fiyat ve işçilik olarak açık ara en başarılılardan Kotobukiya, Marvel‘in Avengers çizgi roman serisinden fırlamış ARFX+ Vision‘u ön-siparişe açtı. Kotobukiya‘nın çok nadir olarak kötü işler çıkardığını gördük. Hatta belki görmedik desem, yalan olmaz. Bu nedenle yayınladıkları her şey, heykel koleksiyoncularını tekrar tekrar mutlu ediyor. Tabii, özellikle Kotobukiya topluyorsanız, geri kalan her şeyde olduğu gibi, ceplerinizin boş olma durumunu, kesinlikle anlıyoruz.

Heykele Vision‘un sinematik evrendeki değil, Avengers çizgi romanındaki versiyonu işlenmiş. Adi Granov‘un mükemmel çizgilerinden esinlenmiş olduğunu düşünürsek, bu durum, kesinlikle heykele daha büyük bir önem ve artı puan katıyor. Kendisi çizimlerini beğeniyle takip ettiğimiz illüstratörlerin arasında.

Kotobukiya: Marvel Avengers ARTFX+ Vision Ön-siparişte!

Havalı duruşuyla Vision, 1/10 ölçekli kategorisinde. Ellerini artık uçmak için mi uzatmış, yoksa çok sevdiği Scarlett Witch‘e mi ulaşmaya çalışıyor bilemiyoruz. Hoş durduğu kesin ama.

Ürün tanıtımında şöyle bir kısım verilmiş:

”Thanos’u alt etmek için bütün Avengers üyelerini toplayın!”

. Tabii, heykeli aldıktan sonra siz mi Thanos’u alt edersiniz, yoksa, Thanos mu gelip Vision’n zihin taşını almak için kafasını kırar, bilemiyoruz. Gerçi bizim koşullarımızda Thanos, muhtemelen misafir çocukları olacaktır.

Ön-siparişe sunulan Vision, $80 fiyatında (yaklaşık 450 lira). 2019 Mayıs ayının son günlerine doğru çıkacak heykeli heyecanla bekliyoruz.

Meraklıları için ön sipariş linkine buradan ulaşabilirsiniz.

[foogallery id=”15315″]

BENZER HABERLER

Iron Studios’dan Avengers Endgame Final Battle Heykelleri Geliyor!

0
Iron Studios, Avengers Endgame filminden final battle sahnesinde yer alan Iron Man, Captain America ve Thor heykellerini duyurdu. Heykeller 1/10 ölçeğinde ve polystone malzemesinden...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -