Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaHABERLERKotobukiya: Marvel Universe She-Hulk ARTFX Premier Heykel!

Kotobukiya: Marvel Universe She-Hulk ARTFX Premier Heykel!

Kotobukiya, ARTFX Premier serisine 5. Marvel Aevengers üyesi olarak She-Hulk‘u katıyor!

Dr. Bruce Banner’ın kuzeni Jennifer Walters, namı-ı diğer She-Hulk benim en az Hulk kadar sevdiğim bir karakterdir aslında. Stan Lee ve John Buscema tarafından yaratılmış ve ilk kez Şubat 1990 yılında okuyucu karşına çıkmıştır.

1/10 ölçek ebatındaki Shu-Hulk heykelinin modellemesine bayıldım! Karakterin anatomik yapısı inanılmaz güzel bir şekilde oraya çıkartılmış. Daha önce yayınlanan Hulk heykelinde olduğu gibi boya işçiliği de dikkatten kaçmıyor. Ayrıca mini bir de diorama base ile birlikte gelmesi ekstra güzellik.

Kasım 2019 tarihinde koleksiyonlarımıza gelecek heykelin fiyatı $189,99 dolar. Ayrıca sınırlı sayıda üretilen heykel, altınla basılmış bir kollektör numarası içeren sertifika ile birlikte geliyor.

[foogallery id=”22720″]
Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Sentinel: Marvel Comics- Loki Fighting Armor Figürünü Duyurdu!

0
Sentinel, karakterlerin Iron Man tarzı zırhlarının yer aldığı Marvel Fighting Armor serisine yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son duyurdukları figür ise MarvelComics - Loki...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -