Pazar, Mayıs 28, 2023
Ana SayfaHABERLERKotobukiya: Marvel Universe She-Hulk ARTFX Premier Heykel!

Kotobukiya: Marvel Universe She-Hulk ARTFX Premier Heykel!

Kotobukiya, ARTFX Premier serisine 5. Marvel Aevengers üyesi olarak She-Hulk‘u katıyor!

Dr. Bruce Banner’ın kuzeni Jennifer Walters, namı-ı diğer She-Hulk benim en az Hulk kadar sevdiğim bir karakterdir aslında. Stan Lee ve John Buscema tarafından yaratılmış ve ilk kez Şubat 1990 yılında okuyucu karşına çıkmıştır.

1/10 ölçek ebatındaki Shu-Hulk heykelinin modellemesine bayıldım! Karakterin anatomik yapısı inanılmaz güzel bir şekilde oraya çıkartılmış. Daha önce yayınlanan Hulk heykelinde olduğu gibi boya işçiliği de dikkatten kaçmıyor. Ayrıca mini bir de diorama base ile birlikte gelmesi ekstra güzellik.

Kasım 2019 tarihinde koleksiyonlarımıza gelecek heykelin fiyatı $189,99 dolar. Ayrıca sınırlı sayıda üretilen heykel, altınla basılmış bir kollektör numarası içeren sertifika ile birlikte geliyor.

[foogallery id=”22720″]
Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Hot Toys’dan The Flash – Batman (Modern Suit) Figürü Geliyor!

0
Hot Toys, The Flash filminden Michael Keaton'un canlandırdığı Batman'in Batman (Modern Suit) figürünü duyurdu. 11.5'' (30cm) uzunluğunda duran figür aksesuarları ise şu şekilde: 6 adet değiştirilebilir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -