Cumartesi, Kasım 26, 2022
Ana SayfaÇİZGİ ROMANKotobukiya: SDCC 2019 DC Comics Raven in White Heykeli Ön-Siparişte!

Kotobukiya: SDCC 2019 DC Comics Raven in White Heykeli Ön-Siparişte!

Raven in White

DC evrenine ait çizgi romanları okuyup animasyon dizi serilerini izleyen herkes genelde Raven’ı bilir. Özellikle Netflix’de çıkan “Titans” adlı diziyle daha da bilinir oldu. Şimdi de San Diego Comic-Con 2019 için Kotobukiya özel bir versiyon duyurdu. Bu SDDC 2019 özel versiyon Raven beyaz bir kıyafet giymiş olarak tasarlanmış. Şimdi haberin detaylarına geçelim.  

Kotobukiya: SDCC 2019 Exclusive DC Comics Raven in White Heykeli Ön-Siparişte!
Kotobukiya: SDCC 2019 Exclusive DC Comics Raven in White Heykeli Ön-Siparişte!

Kotobukiya’dan Bishoujo serisi için San Diego Comic-Con 2019 Özel DC Comics “Raven in White” için heykeli ön siparişlere açıldı. Sınırlı sayıda Kotobukiya mağazasından temin ediliyor. 1/7 ölçekli olan heykel standıyla beraber 9.5 inç (yaklaşık 24 cm) boyunda duracak. Daha önce piyasaya sürülen Raven Bishoujo Heykeli‘nin beyaz versiyonu olan bu heykelin fiyatı $84.99 (yaklaşık 482 TL). Buradan ön-sipariş verebilirsiniz. 

SDCC 2019 başladığı adan itibaren gelecek olan bütün figürleri paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte Kalın.  

[foogallery id=”23738″]
Kemal Deniz Gökçel
Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

Star Wars Patronu Kathleen Kennedy Kovuluyor Mu?

0
Star Wars patronu Kathleen Kennedy, 10 yıldır aynı pozisyonda çalıştığı Lucasfilm'deki tahtından 2023 sonlarında ayrılabilir. Ancak bunlar şimdilik söylentiden ibaret. George Lucas 2012 yılında Lucasfilm'i Disney'e satmıştı....
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy! Hem YouTube kanalında yeni başladığı Takipleştiklerim Show'u ve içerik üreticisi olarak...
- Reklam -