Salı, Ağustos 16, 2022
Ana SayfaHABERLERKotobukiya'dan Bounty Hunters IG-88 ve 4-LOM ARTFX+ ön-siparişte!

Kotobukiya’dan Bounty Hunters IG-88 ve 4-LOM ARTFX+ ön-siparişte!

Star Wars Günü’nde Kotobukiya’dan ARTFX+ lar!

Star Wars A New Hope‘da bu sahnede gördüğümüz ekip Darth Vader‘ın görevlendirdiği, galaksinin en meşhur kelle avcılarından oluşuyor. Aralarından ise bir tek Boba Fett sıyrıldı ve herkesin sevdiği ikonik bir karakter haline geldi.

Diğer arkadaşları ise Clone Wars‘da ya da zaman zaman çizgi romanlarda görür olduk. Kotobukiya, bu unutulmuş karakterleri tekrar hayata getiriyor.

star wars bounty hunter ile ilgili görsel sonucu
Star Wars A New Hope (Sırayla Dengar, IG-88, Boba Fett, Bossk, 4-Lom)

Kotobukiya, Star Wars Günü‘ne özel olarak IG-88 ve 4-LOM‘u çıkarıyor karşımıza. Figürlerin ikisi de 1/10 ölçekli olup bu yılın Ekim – Kasım aylarında satışa açılacaklar. IG-88, suikast droidi olarak programlanmış olsa da 4-LOM, esasında protokol droididir. Figürlerin üzerinde bulunan pas izleri karakterlerin tasarımlarına gerçekçilik katıyor. Ekstra olarak iki figür de içinde Boba Fett heykelini tamamlamak için özel parçalar yer alıyor.

IG-88 ‘in ön-sipariş fiyatı $95, 4-LOM ise $90. Heykeller için buradan ön-sipariş verebilirsiniz.

Kullanılan Malzemeler:

  • PVC
  • ABS
[foogallery id=”7675″]
Ulaş Benli
Ulaş Benlihttp://www.figürcününseyirdefteri.com
Figürcünün Seyir Defteri Yayın Editörü
BENZER HABERLER

Queen Studios: The Batman Figürünü Duyurdu!

0
Sevgili ahali, çok müşkül bir durumdayım. Müşküliyetimin sebebi ise Queen Studios'un 1/6 ölçekli figür serisi olan InArt serisinden duyurdukları The Batman figürü. InArt serisinin dördüncü...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -