Salı, Haziran 6, 2023
Ana SayfaÇİZGİ ROMANKotobukiya'dan Yeni Hulk ARTFX Premier Statue Fotoğrafları!

Kotobukiya’dan Yeni Hulk ARTFX Premier Statue Fotoğrafları!

Kotobukiya’dan Yeni Hulk ARTFX Premier Statue Fotoğrafları!

Kotobukiya, 2018 yılında yayınlanmaya başlanan “Immortal Hulk” isimli çizgi roman serisi ile aynı isimli “Marvel ARTFX Premier Heykel” serisinin 4. parçası olan Immortal Hulk ARTFX Premier heykelinin fotoğraflarını paylaştı.

Marvel‘in en çok sevilen karakterlerinden birisi Hulk hiç kuşkusuz ki Avengers ile birikte ününe ün kattı. Koleksiyoncular arasında da oldukça popüler olan yeşil dev yeni ürünü ile yeniden sokaklara indi. “Immortal Hulk” tabii ki bizim bildiğimiz saf öfkesi olan, kendini kontrol edemeyen ve iletişim yetenekleri kısıtlı olan karakterden biraz daha farklı. Marvel sanıyorum ki bu hamleyi sinematik evreni için yapmış. Tabii ki bu hamle Hulk’u o şekilde seven takipçilerini de üzmüştü.

Yeni Hulk heykeli ilk kez New York Toy Fair‘de takipçileri ile buluşmuştu. 1/10 ölçekte hazırlanan heykel, Hulk‘un sokağı yumruklayıp parçalamasını betimleyen bir diorama olarak modellenmiş. Hem modellemesini hem de boyama işçiliğini beğendiğimi söyleyebilirim.

Kotobukiya yeni ürünleri “ARTFX Premier Immortal Hulk” öncesinde, Marvel ARTFX Premier heykel serisinde Thor, Iron Man ve Captain America heykellerini takipçilerine sunmuştu. Heykelin ön-siparişi ve çıkış tarihi ile ilgili detayları yakında açıklanacak.

Gelişmeler için takipte kalınız…

Kotobukiya’dan Yeni Hulk ARTFX Premier Statue Fotoğrafları!
Kotobukiya’dan Yeni Hulk ARTFX Premier Statue Fotoğrafları!
Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Hot Toys: The Flash – Batman and Batcycle Figürünü Duyurdu!

0
Hot Toys, önümüzdeki aylarda çıkacak olan The Flash filminden Ben Affleck'in canlandırdığı Batman karakterini ve Batcycle aracını duyurdu. Bundan önce yine The Flash filminden...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -