Perşembe, Mayıs 13, 2021
Ana SayfaÇİZGİ ROMANKotobukiya'dan Yeni Hulk ARTFX Premier Statue Fotoğrafları!

Kotobukiya’dan Yeni Hulk ARTFX Premier Statue Fotoğrafları!

Kotobukiya’dan Yeni Hulk ARTFX Premier Statue Fotoğrafları!

Kotobukiya, 2018 yılında yayınlanmaya başlanan “Immortal Hulk” isimli çizgi roman serisi ile aynı isimli “Marvel ARTFX Premier Heykel” serisinin 4. parçası olan Immortal Hulk ARTFX Premier heykelinin fotoğraflarını paylaştı.

Marvel‘in en çok sevilen karakterlerinden birisi Hulk hiç kuşkusuz ki Avengers ile birikte ününe ün kattı. Koleksiyoncular arasında da oldukça popüler olan yeşil dev yeni ürünü ile yeniden sokaklara indi. “Immortal Hulk” tabii ki bizim bildiğimiz saf öfkesi olan, kendini kontrol edemeyen ve iletişim yetenekleri kısıtlı olan karakterden biraz daha farklı. Marvel sanıyorum ki bu hamleyi sinematik evreni için yapmış. Tabii ki bu hamle Hulk’u o şekilde seven takipçilerini de üzmüştü.

Yeni Hulk heykeli ilk kez New York Toy Fair‘de takipçileri ile buluşmuştu. 1/10 ölçekte hazırlanan heykel, Hulk‘un sokağı yumruklayıp parçalamasını betimleyen bir diorama olarak modellenmiş. Hem modellemesini hem de boyama işçiliğini beğendiğimi söyleyebilirim.

Kotobukiya yeni ürünleri “ARTFX Premier Immortal Hulk” öncesinde, Marvel ARTFX Premier heykel serisinde Thor, Iron Man ve Captain America heykellerini takipçilerine sunmuştu. Heykelin ön-siparişi ve çıkış tarihi ile ilgili detayları yakında açıklanacak.

Gelişmeler için takipte kalınız…

Kotobukiya’dan Yeni Hulk ARTFX Premier Statue Fotoğrafları!

Kotobukiya’dan Yeni Hulk ARTFX Premier Statue Fotoğrafları!

BENZER HABERLER

San Diego Comic Con 2021 Özel The Crow Figürü Geliyor!

0
The Crow filmindeki ünlü Eric Draven'ın sandalyesinde oturma sahnesinden ilhamla tasarlanan bu San Diego Comic Con 2021 özel figür setinin içeriğinde bol eklemli bir Eric Draven...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -