Cuma, Eylül 30, 2022
Ana SayfaÇİZGİ ROMANKotobukiya'dan Yeni Hulk ARTFX Premier Statue Fotoğrafları!

Kotobukiya’dan Yeni Hulk ARTFX Premier Statue Fotoğrafları!

Kotobukiya’dan Yeni Hulk ARTFX Premier Statue Fotoğrafları!

Kotobukiya, 2018 yılında yayınlanmaya başlanan “Immortal Hulk” isimli çizgi roman serisi ile aynı isimli “Marvel ARTFX Premier Heykel” serisinin 4. parçası olan Immortal Hulk ARTFX Premier heykelinin fotoğraflarını paylaştı.

Marvel‘in en çok sevilen karakterlerinden birisi Hulk hiç kuşkusuz ki Avengers ile birikte ününe ün kattı. Koleksiyoncular arasında da oldukça popüler olan yeşil dev yeni ürünü ile yeniden sokaklara indi. “Immortal Hulk” tabii ki bizim bildiğimiz saf öfkesi olan, kendini kontrol edemeyen ve iletişim yetenekleri kısıtlı olan karakterden biraz daha farklı. Marvel sanıyorum ki bu hamleyi sinematik evreni için yapmış. Tabii ki bu hamle Hulk’u o şekilde seven takipçilerini de üzmüştü.

Yeni Hulk heykeli ilk kez New York Toy Fair‘de takipçileri ile buluşmuştu. 1/10 ölçekte hazırlanan heykel, Hulk‘un sokağı yumruklayıp parçalamasını betimleyen bir diorama olarak modellenmiş. Hem modellemesini hem de boyama işçiliğini beğendiğimi söyleyebilirim.

Kotobukiya yeni ürünleri “ARTFX Premier Immortal Hulk” öncesinde, Marvel ARTFX Premier heykel serisinde Thor, Iron Man ve Captain America heykellerini takipçilerine sunmuştu. Heykelin ön-siparişi ve çıkış tarihi ile ilgili detayları yakında açıklanacak.

Gelişmeler için takipte kalınız…

Kotobukiya’dan Yeni Hulk ARTFX Premier Statue Fotoğrafları!
Kotobukiya’dan Yeni Hulk ARTFX Premier Statue Fotoğrafları!
Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

“Black Panther: Wakanda Forever” filminden yeni görseller yayımlamdı!

0
  https://youtu.be/RlOB3UALvrQ Chadwick Boseman'ın kaybından sonra merakla beklenen Black Panther: Wakanda Forever filminden yeni görseller yayımlandı. 11 Ekim 2022 tarihinde vizyona girecek olan filmden Nakia, Riri Williams,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -