Pazar, Kasım 27, 2022
Ana SayfaÇİZGİ ROMANKotobukiya: Star Wars – Darth Maul ARTFX Heykelini Duyurdu!

Kotobukiya: Star Wars – Darth Maul ARTFX Heykelini Duyurdu!

Yeni Darth Maul – Kotobukiya 

Sanırım Star Wars evrenine dair en sevdiğim karakter açık ara Darth Maul olabilir. Kotobukiya da bu sevgimi görecek olmalı ki beni en çok etkileyen pozlama ve Darth Maul kostümünü içeren bir heykel yayınladı. Kesinlikle muazzam gözüküyor. Daha fazla uzatmadan haberin detaylarına geçelim.  

Kotobukiya: Star Wars – Darth Maul ARTFX Heykelini Duyurdu!
Kotobukiya: Star Wars – Darth Maul ARTFX Heykelini Duyurdu!

Kotobukiya, 1/7 ölçekli ARTFX serilerinin Darth Maul’un çarpıcı bir yorumuyla geri döndüğünü duyurdu. Japon Ukiyo-e sanatçısı Katsushika Hokusai’nin sanatsal tarzından ilham alan Darth MaulSith‘lerin vücudunda tamamen kopyalanan ve bağlılık sembolü kabul edilen “dövme” görüntüsünden de bir şey kaybetmeden evlerimize konuk oluyor.

Vahşi Sith Lord‘umuz ayrıca hepimizin bildiği çift taraflı ışın kılıcı ile beraber geliyor. Heykel 20 Mart 2020’de $119.99’a (697 TL) fiyatından satışa çıkacak. 

[foogallery id=”25091″]
Kemal Deniz Gökçel
Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

Star Wars Patronu Kathleen Kennedy Kovuluyor Mu?

0
Star Wars patronu Kathleen Kennedy, 10 yıldır aynı pozisyonda çalıştığı Lucasfilm'deki tahtından 2023 sonlarında ayrılabilir. Ancak bunlar şimdilik söylentiden ibaret. George Lucas 2012 yılında Lucasfilm'i Disney'e satmıştı....
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy! Hem YouTube kanalında yeni başladığı Takipleştiklerim Show'u ve içerik üreticisi olarak...
- Reklam -