Cumartesi, Mayıs 8, 2021
Ana SayfaÇİZGİ ROMANKotobukiya: Star Wars – Darth Maul ARTFX Heykelini Duyurdu!

Kotobukiya: Star Wars – Darth Maul ARTFX Heykelini Duyurdu!

Yeni Darth Maul – Kotobukiya 

Sanırım Star Wars evrenine dair en sevdiğim karakter açık ara Darth Maul olabilir. Kotobukiya da bu sevgimi görecek olmalı ki beni en çok etkileyen pozlama ve Darth Maul kostümünü içeren bir heykel yayınladı. Kesinlikle muazzam gözüküyor. Daha fazla uzatmadan haberin detaylarına geçelim.  

Kotobukiya: Star Wars – Darth Maul ARTFX Heykelini Duyurdu!
Kotobukiya: Star Wars – Darth Maul ARTFX Heykelini Duyurdu!

Kotobukiya, 1/7 ölçekli ARTFX serilerinin Darth Maul’un çarpıcı bir yorumuyla geri döndüğünü duyurdu. Japon Ukiyo-e sanatçısı Katsushika Hokusai’nin sanatsal tarzından ilham alan Darth MaulSith‘lerin vücudunda tamamen kopyalanan ve bağlılık sembolü kabul edilen “dövme” görüntüsünden de bir şey kaybetmeden evlerimize konuk oluyor.

Vahşi Sith Lord‘umuz ayrıca hepimizin bildiği çift taraflı ışın kılıcı ile beraber geliyor. Heykel 20 Mart 2020’de $119.99’a (697 TL) fiyatından satışa çıkacak. 

[foogallery id=”25091″]

Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

Diamond Select Toys: Mandalorian Gallery PVC Diorama Heykeli Geliyor!

0
Diamond Select Toys, Gallery PVC Diorama adlı heykel serisine Mandalorian karakterini ekledi. Heykel Mandalorian Beskar Armor haliyle tasarlanmış ve modellenirken karakterin sırtında bulunan flight...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -