Pazartesi, Mayıs 29, 2023
Ana SayfaÇİZGİ ROMANKotobukiya: Star Wars – Darth Maul ARTFX Heykelini Duyurdu!

Kotobukiya: Star Wars – Darth Maul ARTFX Heykelini Duyurdu!

Yeni Darth Maul – Kotobukiya 

Sanırım Star Wars evrenine dair en sevdiğim karakter açık ara Darth Maul olabilir. Kotobukiya da bu sevgimi görecek olmalı ki beni en çok etkileyen pozlama ve Darth Maul kostümünü içeren bir heykel yayınladı. Kesinlikle muazzam gözüküyor. Daha fazla uzatmadan haberin detaylarına geçelim.  

Kotobukiya: Star Wars – Darth Maul ARTFX Heykelini Duyurdu!
Kotobukiya: Star Wars – Darth Maul ARTFX Heykelini Duyurdu!

Kotobukiya, 1/7 ölçekli ARTFX serilerinin Darth Maul’un çarpıcı bir yorumuyla geri döndüğünü duyurdu. Japon Ukiyo-e sanatçısı Katsushika Hokusai’nin sanatsal tarzından ilham alan Darth MaulSith‘lerin vücudunda tamamen kopyalanan ve bağlılık sembolü kabul edilen “dövme” görüntüsünden de bir şey kaybetmeden evlerimize konuk oluyor.

Vahşi Sith Lord‘umuz ayrıca hepimizin bildiği çift taraflı ışın kılıcı ile beraber geliyor. Heykel 20 Mart 2020’de $119.99’a (697 TL) fiyatından satışa çıkacak. 

[foogallery id=”25091″]
Kemal Deniz Gökçel
Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

Dune Part 2’den İlk Fragman Geldi!

0
Frank Herbert'in yazdığı Dune, birçok okuyucuya göre yazılmış en iyi bilimkurgu serilerinden bir tanesi. 1984 yılında David Lynch'in büyük prodüksiyon zorluklarıyla çektiği ilk Dune...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -