Salı, Eylül 27, 2022
Ana SayfaHABERLERLevel 52 Studios: Days Gone - Deacon vs Freakers Heykeli Ön Siparişte!

Level 52 Studios: Days Gone – Deacon vs Freakers Heykeli Ön Siparişte!

Days Gone Heykeli

PlayStation 4’ün yeni özel oyunu olan Days Gone geçtiğimiz hafta piyasaya çıktı. Oyunu sevenler ve sevmeyenler olsa da figür konusunda çok fazla seçenek olacağa benziyor. Level 52 Studios, Days Gone’ın ana karakteri olan Deacon’ın “Deacon vs Freakers” heykelini duyurdu. Oldukça güzel ve hareketli bir modellemeye sahip heykel sahiplerini bekliyor diyebiliriz. Daha fazla uzatmadan haberin detaylarına geçelim.  

Level 52 Studios: Days Gone - Deacon vs Freakers Heykeli Ön Siparişte!
Level 52 Studios: Days Gone – Deacon vs Freakers Heykeli Ön Siparişte!

Önce oyun hakkında ufak bir bilgilendirme yapalım. Oyun büyük bir aksiyon ve hayatta kalma korku oyunudur. Açık dünya oyununda Freakers tarafından istila edilmiş kıyamet sonrası dünyada Deacon adında bir ödül avcısı olarak oynuyorsunuz. Deacon karısının hayatta olabileceğini öğrendi ve onu bulmak için yola çıktı. 

GameStop, oyuna dayalı yeni bir heykel için ön sipariş verdi. Yüksek kaliteli polystone’da üretilen heykel yaklaşık 14.5 inç (yaklaşık 37 cm) yüksekliğinde bulunuyor. $379,99’dan satışa çıkacak ve Temmuz ayında piyasaya sürüleceği açıklandı.  

Figür için ön-sipariş vermek için buraya tıklayabilirsiniz.

Kemal Deniz Gökçel
Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

The Black Series: The Mandalorian 3’lü Paketi Geliyor!

0
Hasbro, Star Wars ürünlerine yenilerinin eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise The Black Series The Mandalorian, Ahsoka Tano ve Grogu 3'lü paketi oldu. Mandalorian...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -