Salı, Mart 21, 2023
Ana SayfaHABERLERLord of the Rings Üçlemesi IMAX'e Geliyor!

Lord of the Rings Üçlemesi IMAX’e Geliyor!

Bildiğiniz üzere 1 Aralık 2020 tarihinde, Lord of the Rings üçlemesinin 4K  Blu-ray versiyonu yayınlanmıştı. Ve geçtiğimiz günlerde bu üçlemenin IMAX salonlarına geleceği açıklandı. Filmlerin 4K şeklinde mi yoksa daha da geliştirilmiş bir şekilde mi gelecekleri daha belli değil.

İlk film olan The Fellowship of the Ring (Yüzük Kardeşliği), 5 Şubat 2021 tarihinde (yazıyı yazdığımız güne göre yarın), The Two Towers (İki Kule) ve The Return of the King (Kralın Dönüşü) filmleri ise 12 Şubat 2021 tarihinde Amerika’daki IMAX salonlarında gösterime girecek.

Ne yazık ki ülkemizde şuan için böyle bir durum söz konusu değil. Zaten pandemi dolayısıyla da Amerika’daki salonların çoğunda gösterim olmayacağı söyleniliyor. Umarım ki bu virüsü atlattığımız günlerde biz de IMAX salonlarına akın eder ve bu efsane üçlemeyi doya doya izleyebiliriz.

 

 

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -