Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaHABERLERLord of the Rings Üçlemesi IMAX'e Geliyor!

Lord of the Rings Üçlemesi IMAX’e Geliyor!

Bildiğiniz üzere 1 Aralık 2020 tarihinde, Lord of the Rings üçlemesinin 4K  Blu-ray versiyonu yayınlanmıştı. Ve geçtiğimiz günlerde bu üçlemenin IMAX salonlarına geleceği açıklandı. Filmlerin 4K şeklinde mi yoksa daha da geliştirilmiş bir şekilde mi gelecekleri daha belli değil.

İlk film olan The Fellowship of the Ring (Yüzük Kardeşliği), 5 Şubat 2021 tarihinde (yazıyı yazdığımız güne göre yarın), The Two Towers (İki Kule) ve The Return of the King (Kralın Dönüşü) filmleri ise 12 Şubat 2021 tarihinde Amerika’daki IMAX salonlarında gösterime girecek.

Ne yazık ki ülkemizde şuan için böyle bir durum söz konusu değil. Zaten pandemi dolayısıyla da Amerika’daki salonların çoğunda gösterim olmayacağı söyleniliyor. Umarım ki bu virüsü atlattığımız günlerde biz de IMAX salonlarına akın eder ve bu efsane üçlemeyi doya doya izleyebiliriz.

 

 

BENZER HABERLER

Altın Palmiye Ödüllü Triangle of Sadness’dan İlk Fragman Geldi!

0
İsveç'in Altın Palmiye'li kendine has yönetmeni Ruben Östlund'un 2022 Cannes Film Festivali'nde gösterilen ve kadrosunda Woody Harrelson'u barındıran yeni filmi Triangle of Sadness, bir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -