Cumartesi, Kasım 26, 2022
Ana SayfaHABERLERLord of the Rings Üçlemesi IMAX'e Geliyor!

Lord of the Rings Üçlemesi IMAX’e Geliyor!

Bildiğiniz üzere 1 Aralık 2020 tarihinde, Lord of the Rings üçlemesinin 4K  Blu-ray versiyonu yayınlanmıştı. Ve geçtiğimiz günlerde bu üçlemenin IMAX salonlarına geleceği açıklandı. Filmlerin 4K şeklinde mi yoksa daha da geliştirilmiş bir şekilde mi gelecekleri daha belli değil.

İlk film olan The Fellowship of the Ring (Yüzük Kardeşliği), 5 Şubat 2021 tarihinde (yazıyı yazdığımız güne göre yarın), The Two Towers (İki Kule) ve The Return of the King (Kralın Dönüşü) filmleri ise 12 Şubat 2021 tarihinde Amerika’daki IMAX salonlarında gösterime girecek.

Ne yazık ki ülkemizde şuan için böyle bir durum söz konusu değil. Zaten pandemi dolayısıyla da Amerika’daki salonların çoğunda gösterim olmayacağı söyleniliyor. Umarım ki bu virüsü atlattığımız günlerde biz de IMAX salonlarına akın eder ve bu efsane üçlemeyi doya doya izleyebiliriz.

 

 

BENZER HABERLER
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! 

Diamond Select Toys: G.I. Joe, Marvel ve Star Wars figürleri!

0
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! Uzun zamandır DST ürünleri almıyor ama açıkçası duyurdukları Doctor Strange heykeli ile...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy! Hem YouTube kanalında yeni başladığı Takipleştiklerim Show'u ve içerik üreticisi olarak...
- Reklam -