Pazartesi, Ocak 30, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜLoyal Subjects: Family Guy figürleri yolda!

Loyal Subjects: Family Guy figürleri yolda!

Çizgi dörtlüden 12 figür!

Loyal Subjects’i belki duymuş, görmüş yada biriktirmiş olabilirsiniz. Haberiniz yoksa da bu yazıyı okuduktan sonra olacak. Ben genelde bu tarz ufak figürleri koleksiyon yapmaya ilk adım gibi görürüm. Bilirsiniz, kırtasiyelerde kasanın yanında ambalajı kapalı olan paketler olur, içinden hangi figürün çıkacağını bilemediğimiz fakat serideki karakterleri biriktirince tamamlananlardan, iste onlar da tam koleksiyonluk.

Tabii, büyük bir heyecan ile aldığınız paketi açtığınızda aynı figürden zaten evinizde üç tane daha olduğunu fark ettiğinizde içiniz biraz burkulabilir ama çok daha nadir çıkanlardan yakalamışsanız da sizi heyecandan zıplatabilir.

Loyal Subjects figürleri de biraz bu tarz heyecan yaratır kimi zaman. Kapalı olmasalar da sınırlı sayıda üretim ve güzel serileri ile çok ilgi toplamış, kimi zaman web sitelerinde figürlerinin $700-800’a gittiği olmuştur. Çıkardıkları serilerde Predator, Masters of the Universe gibileri yer alsa da bugün haberini yazdığım figürler daha modern zamanlardan. Ve karşınızda dört ayrı çizgi filmden 12 figür. Seride Family Guy, American Dad, Bob’s Burgers ve King of the Hill çizgi dizilerinden yaklaşık ikişer karakter seçilmiş ilk bakışta görüldüğü kadarıyla. Gelecek senenin sonuna doğru başka karakterler içeren ikinci serinin de çıkması yüksek ihtimal.

Hangi figürlerin daha nadir bulunabileceğini bilmek şimdiden çok zor ama figürlerin fiyatları $11.99 olarak satışa çıkacak. Her karakterin kendi temasına uygun bir aksesuarla geldiği gözüküyor.
Family Guy serisinden Stewie, Peter ve iki değişik renkte Brian olacak.

American Dad serisinden sadece iş çantası ile Stan var şimdilik. Keşke fazladan bir Brian yerine Roger yapsalarmış bu seriden. Tahminimce ikinci sette gelecek karakterlerden birisi o olacaktır. Bob’s Burgerdan ise Bob, Tina ve Louise ilk çıkan seride yer alıyor.

BENZER HABERLER

Oscar Ödülleri’nde 2023 Adayları Açıklandı

0
Oscar Ödülleri ya da bir diğer adıyla Akademi Ödülleri'nin 2023 adayları bugün TSİ 16:30'da yapılan yayınla duyuruldu. Sunumunu Riz Ahmed ve Allison Williams'ın yaptığı...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -