Salı, Mart 28, 2023
Ana SayfaDİZİLERLuke Skywalker'ın Vücut Dublörü Graham Hamilton'dan Açıklama Geldi!

Luke Skywalker’ın Vücut Dublörü Graham Hamilton’dan Açıklama Geldi!

Aktör Graham Hamilton, bir Instagram gönderisiyle The Book Of Boba Fett dizisinde Luke Skywalker‘ı yeniden yaratmak için Mark Hamill ile yakın çalıştığını doğruladı! Gönderisinde:

“Ne söyleyebilirim.

The Book of Boba Fett için usta Mark Hamill ile Luke Skywalker’ı yaratmak hayatımın en büyülü ve tatmin edici ve yaratıcı deneyimlerinden biriydi. Beni aileye kattıkları için Dave Filoni‘ye, Jon Favreau‘ya ve Star Wars ailesine teşekkür ederim. Tüm bunların benim için ne anlama geldiğini, ne kadar hayal edilemez bir şekilde hareket ettiğini ve hala da öyle olduğunu ifade etmek zor.

Missoula MT’de her gece bir bodrumda oturup Star Wars’ı izleyen 5 yaşındaki çocuk, şimdi en iyi hayatını yaşıyor.

Kelimelerin ötesinde alçakgönüllülük duyuyorum ve bu yolculukta beni karşılayan tüm inanılmaz sanatçılara sonsuza dek minnettarım. Teşekkürler. Güç hep bizimle olsun.”

BENZER HABERLER

The Last of Us İlk Sezon Değerlendirmesi

0
Çıktığı günden beridir oyun dünyasını kasıp kavuran ve yıllar içerisinden bir video oyunu klasiğine dönüşen The Last of Us, 2020'deki devam oyunundan aldığı rüzgarla...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -