Pazar, Eylül 25, 2022
Ana SayfaDİZİLERLuke Skywalker'ın Vücut Dublörü Graham Hamilton'dan Açıklama Geldi!

Luke Skywalker’ın Vücut Dublörü Graham Hamilton’dan Açıklama Geldi!

Aktör Graham Hamilton, bir Instagram gönderisiyle The Book Of Boba Fett dizisinde Luke Skywalker‘ı yeniden yaratmak için Mark Hamill ile yakın çalıştığını doğruladı! Gönderisinde:

“Ne söyleyebilirim.

The Book of Boba Fett için usta Mark Hamill ile Luke Skywalker’ı yaratmak hayatımın en büyülü ve tatmin edici ve yaratıcı deneyimlerinden biriydi. Beni aileye kattıkları için Dave Filoni‘ye, Jon Favreau‘ya ve Star Wars ailesine teşekkür ederim. Tüm bunların benim için ne anlama geldiğini, ne kadar hayal edilemez bir şekilde hareket ettiğini ve hala da öyle olduğunu ifade etmek zor.

Missoula MT’de her gece bir bodrumda oturup Star Wars’ı izleyen 5 yaşındaki çocuk, şimdi en iyi hayatını yaşıyor.

Kelimelerin ötesinde alçakgönüllülük duyuyorum ve bu yolculukta beni karşılayan tüm inanılmaz sanatçılara sonsuza dek minnettarım. Teşekkürler. Güç hep bizimle olsun.”

BENZER HABERLER

Usta Yönetmen Jean-Luc Godard 91 Yaşında Hayatını Kaybetti

0
Fransız Yeni Dalgası'nın öncü isimlerinden yönetmen Jean-Luc Godard 91 yaşında yaşamını yitirdi. Hayatının son yıllarını İsviçre'de yaşayarak geçiren efsanevi yönetmen, Fransız Yeni Dalgası yönetmenlerinden...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -