Salı, Mart 28, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜMafes: Spider-Man ve Scarlet Spider Figürlerini Duyurdu!

Mafes: Spider-Man ve Scarlet Spider Figürlerini Duyurdu!

Se-lam-lar FSD! Mafex yine başımıza bela olmaya ve ağlar örmeye devam ediyor. Marka geçtiğimiz günlerde iki yeni Spider-Man figürünü biz değerli koleksiyonerlere duyurdu. Yeterince Spider-Man figürü olmadığı için içimiz daralıyordu zaten. Hiç yoktu. Siyahı, beyazı, grisi… Neyse…

Figürlerden ilki, siz değerli koleksiyoncuların ilgisini daha çok çekeceğine inandığım Classic Costume Spider-Man figürü. Öncelikle oldukça fazla modelleme seçeneğine sahip olduğunu söyleyebilirim. Temel olarak çizgi romanları baz alan bu figür, iki farklı kafa modellemesi, ekstra aksesuar olarak örümcek ağları ve bizler için bir tane de hareketli sergileme standı ile satışa sunulmuş durumda.

Eh tabi işin bir de maddi kısmı var bu figürü koleksiyonunuza katmak için 94.99$ gibi bir ücreti gözden çıkarmalı ve en az 2022 Ekim ayına kadar beklemek zorundasınız sevgili okurlar.

 

Bir diğer figürümüz ise Scarlet Spider figürü oldu. Bu figür de yine temel olarak çizgi romanları baz alıyor. Yanında 3 farklı kafa modellemesi ile gelen bu figüründe sergilemek için ekstra aksesuar olarak örümcek ağları ve bir de hareketli figür standı mevcut. Ayrıca benim de en çok hoşuma giden kısmı olan bir de gerçek kumaştan ceketi ile geliyor ki bu da sergileme ve pozlama açısından sizlere bir sürü imkan sunuyor.

Bu figürü almak için kesenin ağzını açmaya kalkarsanız da 104.99$ gibi bir tutarı ne yazık ki gözden çıkarmak zorundasınız. Bunun dışında biraz daha sabırlı olmalı ve 2023 Ocak ayına kadar da beklemelisiniz.

Classic Costume Spider-Man ve Scarlet Spider figürlerine BigBadToyStore adresinden ulaşabilirsiniz.

Açıkçası iki figür de Spider-Man koleksiyonu yapmak isteyen okurlarımız için uygun olacaktır. Peki siz hangisini tercih edersiniz? Bize Instagram’dan ya da Discord sunucumuzdan yazmayı unutmayın!


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -