Salı, Ağustos 16, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜMAFEX: Michael Jordan – 1992 Dream Team Versiyonu!

MAFEX: Michael Jordan – 1992 Dream Team Versiyonu!

Mafex, Michael Jordan – 1992 Dream Team Versiyonunu duyurdu!

Çocukluğumun en büyük kahramanlarından birisidir Michael Jordan. Hatta benim için hala bir kahraman. Uzun zamandır koleksiyonuma katmak istediğim bazı Michael Jordan heykelleri ve spor koleksiyon ürünleri mevcut ama doğru zamanı bekliyorum.

Gelelim haberimize. Daha önceki aylarda Mafex’in Michael Jordan figürünü yazmıştık hatırlarsanız. Sanırım Türkiye’den de bir çok kişi bu figürü koleksiyonuna ekledi. Tekrar karşımızda bir Michael Jordan figürü var bugün. İçerisinde Magic Johnson, Charles Barkley, Larry Bird ve Scottie Pippen’ı barındıran 1992 Amerikan olimpiyat takımı yani nam-ı diğer “Dream Team” versiyonu olarak isimlendirilmiş.

Figürün açıkçası çok büyük bir fanı olmadım ama seriyi takip edenler koleksiyonlarına katacaktır. Figür, 6″ yani aşağı yukarı 15 cm ebatında. Figürü aldığınız zaman 2 farklı kafa modellemesi, değiştirebilir el modellemeleri, basketbol topu, ve kıyafetleri geliyor.

91 dolar gibi bir fiyat ile Nisan 2021 yılında piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Queen Studios: The Batman Figürünü Duyurdu!

0
Sevgili ahali, çok müşkül bir durumdayım. Müşküliyetimin sebebi ise Queen Studios'un 1/6 ölçekli figür serisi olan InArt serisinden duyurdukları The Batman figürü. InArt serisinin dördüncü...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -