Çarşamba, Kasım 30, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜMafex: Michael Jordan 6 İnç'lik Aksiyon Figürü Duyuruldu!

Mafex: Michael Jordan 6 İnç’lik Aksiyon Figürü Duyuruldu!

“I’ve never been afraid to fail.” -Michael Jordan

Gelmiş geçmiş en çok bilinen basketçilerden biri ve bana basketbol sevdiren adam olabilir. Kim mi o kişi? Tabii ki Michael JordanMafex bilindiği üzere son zamanlarda atağa kalktı ve film, çizgi roman ve animasyonlardan oldukça beslenir oldu.

Spor camiasının en çok bilinen karakterlerinden biri olan Michael Jordan’da Mafex sayesinde kendine yer bulmuş oldu. Şimdi daha fazla uzatmadan haberin detaylarına geçelim.  

Mafex: Michael Jordan 6 İnç’lik Aksiyon Figürü Duyuruldu!
Mafex: Michael Jordan 6 İnç’lik Aksiyon Figürü Duyuruldu!

Mafex, Michael Jordan’ı NBA’nin ikonik takımı olan Chicago Bulls üniformasıyla en ünlü sporcusunu sunuyor. Medicom‘daki çoğu 6 inç (yaklaşık 16 cm) MAFEX figürlerinin aksine, Michael Jordan figürü bir kumaş üniforma içerecek. Değiştirilebilir kafa modellemeleri, değiştirilebilir eller ve bir basketbol topu içeriyor. 

  

Ulaştırılan bilgilere göre Michael Jordan aksiyon figürü 2020 Nisan’ında piyasaya sürülecek. $99 (yaklaşık 573 TL) olarak fiyatlandırılmıştır.  

[foogallery id=”23460″]
Kemal Deniz Gökçel
Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! 

Diamond Select Toys: G.I. Joe, Marvel ve Star Wars figürleri!

0
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! Uzun zamandır DST ürünleri almıyor ama açıkçası duyurdukları Doctor Strange heykeli ile...
- Reklam -

Çok Okunanlar

KATIL BUTONU AÇILDI! – ÜYELİKLER HAZIR!

0
Figürcünün Seyir Defterinden merhabalar! Öncelikle hepinize sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Sizin sayenizde "Katıl Butonu" açıldı! Katıl ile kanala destek olmak isterseniz sizin için 4 farklı...
- Reklam -