Pazartesi, Ağustos 15, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜMafex: Michael Jordan 6 İnç'lik Aksiyon Figürü Duyuruldu!

Mafex: Michael Jordan 6 İnç’lik Aksiyon Figürü Duyuruldu!

“I’ve never been afraid to fail.” -Michael Jordan

Gelmiş geçmiş en çok bilinen basketçilerden biri ve bana basketbol sevdiren adam olabilir. Kim mi o kişi? Tabii ki Michael JordanMafex bilindiği üzere son zamanlarda atağa kalktı ve film, çizgi roman ve animasyonlardan oldukça beslenir oldu.

Spor camiasının en çok bilinen karakterlerinden biri olan Michael Jordan’da Mafex sayesinde kendine yer bulmuş oldu. Şimdi daha fazla uzatmadan haberin detaylarına geçelim.  

Mafex: Michael Jordan 6 İnç’lik Aksiyon Figürü Duyuruldu!
Mafex: Michael Jordan 6 İnç’lik Aksiyon Figürü Duyuruldu!

Mafex, Michael Jordan’ı NBA’nin ikonik takımı olan Chicago Bulls üniformasıyla en ünlü sporcusunu sunuyor. Medicom‘daki çoğu 6 inç (yaklaşık 16 cm) MAFEX figürlerinin aksine, Michael Jordan figürü bir kumaş üniforma içerecek. Değiştirilebilir kafa modellemeleri, değiştirilebilir eller ve bir basketbol topu içeriyor. 

  

Ulaştırılan bilgilere göre Michael Jordan aksiyon figürü 2020 Nisan’ında piyasaya sürülecek. $99 (yaklaşık 573 TL) olarak fiyatlandırılmıştır.  

[foogallery id=”23460″]
Kemal Deniz Gökçel
Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

Sentinel: Marvel Comics- Loki Fighting Armor Figürünü Duyurdu!

0
Sentinel, karakterlerin Iron Man tarzı zırhlarının yer aldığı Marvel Fighting Armor serisine yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son duyurdukları figür ise MarvelComics - Loki...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -