Pazartesi, Ocak 30, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜMafex: Big Chap Alien Aksiyon Figürü ön-siparişte!

Mafex: Big Chap Alien Aksiyon Figürü ön-siparişte!

MAFEX’ten Big Chap Alien

Ridley Scott’ın 1979 yılında başlattığı efsanevi Alien (Yaratık) serisi yaptığı göndermelerden, bilim-kurgu/gerilim konsepti ile kendine has bir kitle toplamayı başarmıştı. Son dönemde ise çıkan ve yine Ridley Scott’a ait olan “Prometheus” ve “Covenant” ile iyice gazımızı aldık ve son filmi beklemekteyiz.

İşte bu evrende “Yaratık” diye adlandırdığımız Xenomorph’lar, figür koleksiyoncuları arasında da çok kıymetli bir yere sahiptir. Wonder Fest Summer 2018‘de duyurulan figürlerinden biri de MAFEX Alien figürüydü. Figüre dair yeni fotoğraflar yayınlandı. Big Chap Alien figürü, orjinal filmdeki Xenomorph’tan baz alınarak tasarlandı.

Mafex'in Big Chap Alien Aksiyon Figürü ön-siparişte!
Mafex’in Big Chap Alien Aksiyon Figürü ön-siparişte!

Yaklaşık 20 cm boyundaki figürün içerisinde değiştirilebilir eller, Xenomorph’ların ağzından çıkan o meşhur ağız, Chestburster ve Facehugger efektlerinin parçaları mevcut.

Figürün 8,800 Yen (yaklaşık $79 USD) gibi bir fiyatı var. 2019’un Haziran ayında da satışa açılması planlanıyor.

[foogallery id=”11885″]
Ulaş Benli
Ulaş Benlihttp://www.figürcününseyirdefteri.com
Figürcünün Seyir Defteri Yayın Editörü
BENZER HABERLER

Oscar Ödülleri’nde 2023 Adayları Açıklandı

0
Oscar Ödülleri ya da bir diğer adıyla Akademi Ödülleri'nin 2023 adayları bugün TSİ 16:30'da yapılan yayınla duyuruldu. Sunumunu Riz Ahmed ve Allison Williams'ın yaptığı...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -