Pazar, Mayıs 16, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRMafex: Big Chap Alien Aksiyon Figürü ön-siparişte!

Mafex: Big Chap Alien Aksiyon Figürü ön-siparişte!

MAFEX’ten Big Chap Alien

Ridley Scott’ın 1979 yılında başlattığı efsanevi Alien (Yaratık) serisi yaptığı göndermelerden, bilim-kurgu/gerilim konsepti ile kendine has bir kitle toplamayı başarmıştı. Son dönemde ise çıkan ve yine Ridley Scott’a ait olan “Prometheus” ve “Covenant” ile iyice gazımızı aldık ve son filmi beklemekteyiz.

İşte bu evrende “Yaratık” diye adlandırdığımız Xenomorph’lar, figür koleksiyoncuları arasında da çok kıymetli bir yere sahiptir. Wonder Fest Summer 2018‘de duyurulan figürlerinden biri de MAFEX Alien figürüydü. Figüre dair yeni fotoğraflar yayınlandı. Big Chap Alien figürü, orjinal filmdeki Xenomorph’tan baz alınarak tasarlandı.

Mafex'in Big Chap Alien Aksiyon Figürü ön-siparişte!
Mafex’in Big Chap Alien Aksiyon Figürü ön-siparişte!

Yaklaşık 20 cm boyundaki figürün içerisinde değiştirilebilir eller, Xenomorph’ların ağzından çıkan o meşhur ağız, Chestburster ve Facehugger efektlerinin parçaları mevcut.

Figürün 8,800 Yen (yaklaşık $79 USD) gibi bir fiyatı var. 2019’un Haziran ayında da satışa açılması planlanıyor.

[foogallery id=”11885″]

Ulaş Benlihttp://www.figürcününseyirdefteri.com
Figürcünün Seyir Defteri Yayın Editörü
BENZER HABERLER

Popüler Sanatta Femme Fatale

0
Femme Fatale terimi Fransızca’daki femme kadın, fatale ölümcül, yazgısal kelimelerinin birleşiminden meydana gelmiştir. Keesey’e göre Femme Fatale karşı konulmaz baştan çıkarıcı cazibesiyle, erkekleri tehlikeye, yıkıma hatta ölüme...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -