Perşembe, Mart 23, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜMarvel Legends: X-Men Retro Apocalypse Figürü!

Marvel Legends: X-Men Retro Apocalypse Figürü!

Eeeey FSD Ailesi, canlarım, ciğerlerim, gözü yaşlı yolumu gözleyenlerim ve bir takım “Kim la bu?” diyen sempatik okurlar! N’aptınız?!

Çok uzun süredir yoğunluklar ve hayat koşturmacası yüzünden sizlerle bir araya gelemedik, (pek sevgili editörüm Asabi  gel deyince 5. günün şafağında koştum ve geldim). Peki niye geldim?

Efendim, Marvel Legends: X-Men Retro Apocalypse figürünü sonunda ön siparişe açıldı. Açıkçası ben figürü beğendim, hem renk tercihleri hem kutusu çok hoşuma gitti.

Aksesuar olarak ekstra bir kafa modellemesi, ekstra bir el modellemesi, silahı ve görsel efektleriyle oldukça dolu ve doyurucu bir figür. Pozlama açısından bir çok arkadaşımızı mutlu edeceğine inanıyorum (Bana kalırsa ben kutusunu bile açmadan sergilerim orası da ayrı).

Peki ne zaman çıkacak bu figür ve o kutlu soru bize kaça olur? Şu an için 39.99 USD satış fiyatına sahip bu figür bizlerle 2023 Ocak ayında buluşacak. Eee sabreden derviş muradına ermiş değil mi?


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -