Cuma, Haziran 25, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRMarvel Legends: Yeni Iron Man, Thanos ve Odin Figürleri Geliyor!

Marvel Legends: Yeni Iron Man, Thanos ve Odin Figürleri Geliyor!

Marvel Legends Infinity Saga serisine üç yeni figür daha ekleniyor. Bunlardan ilki Odin figürü. Aksesuar olarak iki kafa, fazladan eller ve bir asa içeriyor ve 24.99$ fiyatında.

Diğerleri ise 2-Pack halinde gelen Iron Man ve Thanos figürleri. Iron Man figürü üç kafa, iki nanosilah ve bir tanesi ikonik şıklatma eli olan 4 el içerirken Thanos ise birisi toza dönüşen haliyle 4 kafa, kılıcı ve iki Nano-Gauntlet eli ile geliyor. 2-Pack‘in fiyatı ise 59.99$.

Ön-siparişe açık olan figürlerin çıkış tarihi ise bilinmiyor. Seride bunların haricinde Thor ve Quicksilver figürlerinin olacağını da daha önce öğrenmiştik. Yeni gelişmeler için takipte kalın.

Atahan Önaçanhttps://www.instagram.com/atonac420/
Oyuncak fotoğrafı çeken, rafta dursun diye bir ton para harcayan bir genç.
BENZER HABERLER

Iron Studios: Harley Quinn Prime Scale Heykeli Geliyor!

0
Geçtiğimiz günlerde Iron Studios, 1/3 ölçekli ''Harley Quinn Prime Scale'' heykeli için ön siparişleri açtı. 3 adet değiştirilebilen kafa modellemesi ile gelen heykel 26'' (yaklaşık...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -