Salı, Ağustos 16, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜMarvel Legends: Yeni Iron Man, Thanos ve Odin Figürleri Geliyor!

Marvel Legends: Yeni Iron Man, Thanos ve Odin Figürleri Geliyor!

Marvel Legends Infinity Saga serisine üç yeni figür daha ekleniyor. Bunlardan ilki Odin figürü. Aksesuar olarak iki kafa, fazladan eller ve bir asa içeriyor ve 24.99$ fiyatında.

Diğerleri ise 2-Pack halinde gelen Iron Man ve Thanos figürleri. Iron Man figürü üç kafa, iki nanosilah ve bir tanesi ikonik şıklatma eli olan 4 el içerirken Thanos ise birisi toza dönüşen haliyle 4 kafa, kılıcı ve iki Nano-Gauntlet eli ile geliyor. 2-Pack‘in fiyatı ise 59.99$.

Ön-siparişe açık olan figürlerin çıkış tarihi ise bilinmiyor. Seride bunların haricinde Thor ve Quicksilver figürlerinin olacağını da daha önce öğrenmiştik. Yeni gelişmeler için takipte kalın.

Atahan Önaçan
Atahan Önaçanhttps://www.instagram.com/atonac420/
Oyuncak fotoğrafı çeken, rafta dursun diye bir ton para harcayan bir genç.
BENZER HABERLER

Queen Studios: The Batman Figürünü Duyurdu!

0
Sevgili ahali, çok müşkül bir durumdayım. Müşküliyetimin sebebi ise Queen Studios'un 1/6 ölçekli figür serisi olan InArt serisinden duyurdukları The Batman figürü. InArt serisinin dördüncü...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -