Pazartesi, Ağustos 15, 2022
Ana SayfaÇİZGİ ROMANMarvel Movie Gallery: Avengers Endgame Ronin PVC Heykel Satışta!

Marvel Movie Gallery: Avengers Endgame Ronin PVC Heykel Satışta!

26 Nisan’ı iple çektiğimiz şu günlerde birçok insanın “acaba Ronin nasıl olacak bu filmde” dediğini çok fazla duyuyorum. Merak etmeyin, film daha çıkmadan Diamond Select Toys bizim için çok güzel bir Avengers Endgame – Ronin heykelini satışa sundu. Şimdi daha fazla sizleri heyecanlandırmadan haberin detaylarına geçelim.  

 

Marvel Movie Gallery: Avengers Endgame Ronin PVC Heykel Satışta!
Marvel Movie Gallery: Avengers Endgame Ronin PVC Heykel Satışta!

$49.99 den satışa çıkacak olan heykel, 9 inç (yaklaşık 23 cm) ölçekli PVC diorama ile karşımıza çıkıyor. Bir apartmanın üstünde pozlanmış olarak gördüğümüz Ronin oldukça güzel duruyor. Karakter yapısı tam olarak Avengers: Endgame‘deki görünümüne dayanıyor. Yüksek kaliteli plastikten üretilmiş ve pozlanması ve boyaması oldukça güzel olduğu için tam bir koleksiyon parçası diyebiliriz.

Kapaklı bir kutulama ve ambalajlama ile gelen heykel kutuda sergilemek isteyen koleksiyonerler için bir avantaj yaratıyor. Dave Cortes tarafından yapılmış olan bu heykel beni görür görmez kendisine çekti ve bir an önce son Marvel Cinematic Universe filmi olacak olan Avengers Endgame’i merakla ve heyecanla bekliyorum.  

Kemal Deniz Gökçel
Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

Altın Palmiye Ödüllü Triangle of Sadness’dan İlk Fragman Geldi!

0
İsveç'in Altın Palmiye'li kendine has yönetmeni Ruben Östlund'un 2022 Cannes Film Festivali'nde gösterilen ve kadrosunda Woody Harrelson'u barındıran yeni filmi Triangle of Sadness, bir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -