Perşembe, Mayıs 13, 2021
Ana SayfaÇİZGİ ROMANMarvel Movie Gallery: Avengers Endgame Ronin PVC Heykel Satışta!

Marvel Movie Gallery: Avengers Endgame Ronin PVC Heykel Satışta!

26 Nisan’ı iple çektiğimiz şu günlerde birçok insanın “acaba Ronin nasıl olacak bu filmde” dediğini çok fazla duyuyorum. Merak etmeyin, film daha çıkmadan Diamond Select Toys bizim için çok güzel bir Avengers Endgame – Ronin heykelini satışa sundu. Şimdi daha fazla sizleri heyecanlandırmadan haberin detaylarına geçelim.  

 

Marvel Movie Gallery: Avengers Endgame Ronin PVC Heykel Satışta!
Marvel Movie Gallery: Avengers Endgame Ronin PVC Heykel Satışta!

$49.99 den satışa çıkacak olan heykel, 9 inç (yaklaşık 23 cm) ölçekli PVC diorama ile karşımıza çıkıyor. Bir apartmanın üstünde pozlanmış olarak gördüğümüz Ronin oldukça güzel duruyor. Karakter yapısı tam olarak Avengers: Endgame‘deki görünümüne dayanıyor. Yüksek kaliteli plastikten üretilmiş ve pozlanması ve boyaması oldukça güzel olduğu için tam bir koleksiyon parçası diyebiliriz.

Kapaklı bir kutulama ve ambalajlama ile gelen heykel kutuda sergilemek isteyen koleksiyonerler için bir avantaj yaratıyor. Dave Cortes tarafından yapılmış olan bu heykel beni görür görmez kendisine çekti ve bir an önce son Marvel Cinematic Universe filmi olacak olan Avengers Endgame’i merakla ve heyecanla bekliyorum.  

Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

Kotobukiya: Darkstalkers – Morrigan Bishoujo Heykeli!

0
Kotobukiya, Bishoujo heykel serisi için Capcom'un korku-dövüş oyunu Darkstalkers'ın lisansını almasının ardından serinin ilk heykeli olarak ikonikleşen Morrigan Aensland karakterinin heykelini duyurdu. 1/7 ölçekli...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -