Connect with us

Figürcünün Seyir Defteri

Marvel Select 7″ X-Men Beast Figürü Ortaya Çıktı!

Marvel Select 7" X-Men Beast Figürü Ortaya Çıktı!
Fotoğraf: ToyBiz Beast Figürü

AKSİYON FİGÜR

Marvel Select 7″ X-Men Beast Figürü Ortaya Çıktı!

Marvel Select 7″ X-Men Beast Figürü Ortaya Çıktı!

Bu hafasonu, Amerika’da New York Toy Fair yapılıyor. Hemen hemen her firmanın önümüzdeki 1 yıl içerisinde çıkaracağı çoğu yeni ürünün tanıtımının yapıldığı bu fuarda, “Marvel Select” tarafından güzel bir haber geldi.

Şuan hiç bir detaylı bilgi olmasa da, elimizde figüre ve yanında gelecek olan diorama ait aşağıdaki resim mevcut. Hadi biraz inceleyelim.

Marvel Select 7″ X-Men Beast Figürü Geliyor!

Figüre geçmeden önce, ilk olarak dioramaya dikkat etmenizi istiyorum. Neden mi ? Çünkü bu diorama diğer Marvel Select X-Men figürlerinin yanında gelenler gibi, tehlike odası parçalarından (Danger Room) birini bu figürde de görmüş oluyoruz ve bu ne kadar iyi bir fikir bilmiyorum ama bence ilerideki çıkacak figürlerin dioramaları ile birleşip güzel bir şeyler oluşursa süper olabilir.

Son olarak gelelim figüre, öncelikle şunu belirtiyim eğer ki legends koleksiyoneriyseniz ve X-Men topluyorsanız (benim gibi) bu figür tam size göre, çünkü hem boy olarak 7″, hemde tasarımsal olarak legends’lar ile sırıtmayacak bir yapıya sahip ama şunu da belirtmekte fayda var.

Bildiğiniz üzere artikülasyon olarak select figürleri biraz zayıf, eğer legends’larınızın yanına alacaksanız bunu göze alıp almanızı öneririm.

Figürde beğenmedim tek kısım ise şöyle:

  • Kollar ve bacaklar daha kalın olabilirmiş bence, sonuçta bir insandan çok bir BEAST figürü.

Henüz çıkış tarihi ve fiyatı belli değil ama belli olduğunda buradan alabilirsiniz: amazon

 

 

 

Comments

More in AKSİYON FİGÜR

To Top