Pazartesi, Mart 27, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜMasters of the Universe Origins Eternia Playset Detayları duyuruldu!

Masters of the Universe Origins Eternia Playset Detayları duyuruldu!

Mattel, yepis yeni Masters of the Universe Origins Eternia Playset’i piyasaya sürüyor!

Oyun seti, orijinal MOTU figür serisindeki “Eternia” oyun setinden ilham alınarak tasarlanmış. Setin bir tarafında Grayskull Tower’ı ve diğer tarafında Snake Mountain Tower’ı ortasında da Aslan Başlı yer alıyor. Tabii işin en önemli kısmı ise; üç parçayı birbirine bağlayan, üç adet değiştirilebilir motorlu araç içeren monoray ray sistemidir.

Eternia Oyun Setinin üretime geçebilmesi için 5.000 destekçiye ihtiyaç duyacak bir kitle fonlaması kampanyası olacak. Kampanya 12 Ekim ve 09:00 PST’de başlayacak.

Setin fiyatı 550$ ve Mart 2024’ün sonuna kadar piyasaya sürülmesi bekleniyor. 19 Ekim’den önce satın alanlar, Masters of the Universe Origins King Grayskull figürü ile sınırlı sayıda bonus kazanacaklar.

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -