Pazartesi, Mart 20, 2023
Ana SayfaHABERLERMcFarlane Toys: Gotham Knights Oyununun Figürlerini Duyurdu!

McFarlane Toys: Gotham Knights Oyununun Figürlerini Duyurdu!

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz aylarda DC, Warner Bros Games‘in yapımcılığını üstlendiği yeni bir oyun duyurmuştu. Batman: Arkham Knight oyununun ardından gelen Gotham Knights oyununda Nightwing, Robin, Batgirl ve Red Hood karakterleri ile oynama şansımız olacak.

Bu oyunun duyurulmasının üzerine birçok firmadan da oyunla ilgili figürler ve heykeller geleceğini biliyorduk. Bu firmalardan biri de McFarlane Toys oldu.

Henüz prototip aşamasında olan figürlere dair çıkış tarihi ve fiyat bilgisi paylaşılmadı. Fakat yeni gelişmeler oldukça haberimizde yer vereceğiz.

Açıkçası ben oyunu beklemekteyim. İyi bir oyun olacak gibi gözüküyor. Aşağıdan oyunun tanıtım videosuna ulaşabilirsiniz.

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -