Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaHABERLERMcFarlane Toys: Gotham Knights Oyununun Figürlerini Duyurdu!

McFarlane Toys: Gotham Knights Oyununun Figürlerini Duyurdu!

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz aylarda DC, Warner Bros Games‘in yapımcılığını üstlendiği yeni bir oyun duyurmuştu. Batman: Arkham Knight oyununun ardından gelen Gotham Knights oyununda Nightwing, Robin, Batgirl ve Red Hood karakterleri ile oynama şansımız olacak.

Bu oyunun duyurulmasının üzerine birçok firmadan da oyunla ilgili figürler ve heykeller geleceğini biliyorduk. Bu firmalardan biri de McFarlane Toys oldu.

Henüz prototip aşamasında olan figürlere dair çıkış tarihi ve fiyat bilgisi paylaşılmadı. Fakat yeni gelişmeler oldukça haberimizde yer vereceğiz.

Açıkçası ben oyunu beklemekteyim. İyi bir oyun olacak gibi gözüküyor. Aşağıdan oyunun tanıtım videosuna ulaşabilirsiniz.

BENZER HABERLER

Sentinel: Marvel Comics- Loki Fighting Armor Figürünü Duyurdu!

0
Sentinel, karakterlerin Iron Man tarzı zırhlarının yer aldığı Marvel Fighting Armor serisine yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son duyurdukları figür ise MarvelComics - Loki...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -